79 zł

Wartość: 200 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

79.00 zł zamiast 200.00 zł za 79 zł zamiast 200 zł: Peeling Kawitacyjny twarzy, szyi i dekoltu wraz z maską nawilżającą w gabinecie kosmetyki profesjonalnej 4Ever Beauty

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 19:00Sobota: 9:00 – 15:00

Warunki

  • Oferta obejmuję zabieg peelingu kawitacyjnego (twarzy, szyi oraz dekoltu) wraz z maską nawilżającą. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod numerem 535 553 906 . Termin wykorzystania kuponu trwa do 07.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Peeling Kawitacyjny – złuszczenie martwego naskórka w celu odsłonięcia młodszych warstw skóry.  W odróżnieniu od klasycznego peelingu w peelingu kawitacyjnym wykorzystuje się ultradźwięki, które docierają głębiej, oczyszczają pory i pomagają w pozbyciu się zaskórników. Maska nawilżająca – kojąca oraz łagodząca maseczka na twarz.Opis Miejsca: Kilkakrotniespotkałem się z opinią, że aby zrobić coś dobrze należy dotego zaangażować tłum osób. Ekipa salonu kosmetyki profesjonalnej4Ever Beauty, składająca się z Marty Akonom i Artura Porębskiegopokazuje, że dwie osoby to aż nadto, by zaspokoić wszelkiepotrzeby, podkreślić naturalne piękno czy pomóc się zrelaksować.Marta, jako licencjonowany kosmetolog z ponad sześcioletnim stażempracy oraz licznymi certyfikatami perfekcyjnie potrafi zadbać oklienta. Indywidualnie dobrane zabiegi, miła atmosfera, dbałość odetale oraz komfort są standardem utrzymywanym zawsze na wysokimpoziomie. Artur również nie odstaje, utrzymując wysoki poziomjakości usług. Doświadczenie w zawodzie jak i mnogość szkoleńdają o sobie poznać w przyjemny sposób już w pierwszych chwilachod rozpoczęcia masażu. Do tego wszystkiego znajdziemy tu markowekosmetyki oraz profesjonalny sprzęt.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Mielczarskiego 8 lok. 4 02-798

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj