60 zł

Wartość: 110 zł

Cena: 60 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

60.00 zł zamiast 110.00 zł za 60 zł zamiast 110 zł: Strzyżenie z modelowaniem, maseczka regeneracyjna, a także sauna na włosy w studiu zdrowia i urody Kabaty w Warszawie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • poniedziałek - piątek: 9:00 - 21:00sobota: 9:00 - 15:00

Warunki

  • Zakres usług: Strzyżenie z modelowaniem, maseczka regeneracyjna oraz sauna na włosy.Konieczność wcześniejszej rezerwacji pod numerem telefonu: 602 317 636.Termin ważności kuponu -30.04.2012 r.

Opis szczegółowy

Przychodzą dni, w których nawet superbohater musi się zrelaksować. Z pomocą zjawiło się Studio Kabaty. Najpierw sauna na włosy, następnie maska regeneracyjna na moje blond loczki, aby były zdrowe i sprężyste, na koniec zaś strzyżenie z modelowaniem (przecież heros musi dobrze wyglądać podczas wykonywania swojej roboty). Każdemu czasem potrzeba chwili wytchnienia.Opis miejsca:Studio Kabaty to nowoczesne i komfortowe miejsce, z profesjonalną, wykwalifikowaną obsługą. Od czterech lat sprowadza ulgę na ciała i umysły naszych klientów, w czym pomaga nowoczesny sprzęt, a także niepowtarzalny klimat. Zainteresować może również bogata oferta zabiegów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Czy obsługujemy tylko Panie? Ależ skąd! Mężczyznom, którzy chcą zadbać o swoją aparycje, jak i stan ducha, mamy wiele do zaoferowania.Przyjdź, zobacz, daj o Siebie zadbać!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wąwozowa 11 02-796

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj