125 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 125 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

125.00 zł zamiast 250.00 zł za 125 zł zamiast 250 zł: Pakiet higienizacyjny z Rabatem – skaling, piaskowanie, fluoryzacja, badanie kamerą wewnątrz ustną i przegląd profilaktyczny w Art Dent

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00 Sobota: 9:00 - 14:00

Warunki

  • Zakres kuponu: Pakiet - skaling, piaskowanie, fluoryzacja, badanie kamerą wewnątrz ustną i przegląd profilaktyczny. Konieczna rezerwacja pod numerem 012 417 33 84 .Termin ważności kuponu - 31.04.2012.

Opis szczegółowy

Z listu od fanów: Drogi Mr Rabacie, jakim sposobem twój uśmiech wygląda tak pięknie?Z poważaniem Pani K.Odpowiedź na to jest niestety tajemnicą (każdy superbohater musi jakieś mieć), jednak jeżeli wy chcecie mieć piękny, zdrowy uśmiech to wraz z Gabinetem Stomatologicznym Art – Dent mamy dla Was wspaniałą ofertę - skaling (usunięcie płytki nazębnej i kamienia z powierzchni zębów za pomocą skalera), piaskowanie (usuwanie przebarwień oraz osadów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących), fluoryzacja, badanie kamerą wewnątrz ustną i przegląd profilaktyczny za jedyne 125 zł! Szczotka, pasta, ciepła woda, a z Rabatem jest przygoda!Opis miejsca:Firma Art-DENT istnieje na rynku krakowskim od 1994 roku. Jako pierwsze powstało Laboratorium Protetyczne, następnie działalność rozpoczął również Gabinet Stomatologiczny. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, w sposób profesjonalny i kompleksowy, który ukierunkowany jest na spełnienie potrzeb naszych klientów. Staramy się by nasze prace cechowały: funkcjonalność, estetyka, biozgodność i trwałość.Nasza oferta skierowana jest do pacjentów poszukujących gabinetu o miłym klimacie i fachowej obsłudze oraz do lekarzy dentystów zainteresowanych nowoczesną protetyką wykonywaną w oparciu o najnowsze materiały, zaawansowaną technikę oraz zespół doświadczonych techników.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Dobrego Pasterza 100 31-416

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj