70 zł

Wartość: 140 zł

Cena: 70 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

70.00 zł zamiast 140.00 zł za 70 zł zamiast 140 zł:Masaż gorącymi kamieniami lub bambusami do wyboru w salonie hair&beauty EXPRESSION na warszawskiej Woli

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 20:00 Sobota: 9:00 – 16:00

Warunki

  • Oferta obejmuje jeden z dwóch masaży do wyboru: gorącymi kamieniami lub bambusami. Długość trwania masażu – 60 minut. Powierzchnia wykonywania masażu – całe ciało. Konieczność wcześniejszej rezerwacji terminu pod numerem 666 346 333. Termin wykorzystania kuponu trwa do 01.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Masaż gorącymi kamieniami – Masaż głęboko relaksujący oraz rozluźniający zmęczone mięśnie. Kamienie wykonane są z lawy wulkanicznej, w kontakcie z ciałem przekazują ciepło, które poprawia ukrwienie organizmu. Ciepło sprawia, że krew krąży w organizmie transportując tlen, więc jednocześnie następuje dotlenienie organizmu. Ponadto masaż wykonany w atmosferze relaksu przysparza niezapomnianych przeżyć, odpowiednie ruchy masażu pozwalają na głębokie odprężenie organizmu spiętych mięśni.Masaż bambusami – Masaż relaksacyjny wykonany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Pałeczki maja różne grubości i długości, gdyż są dostosowane do poszczególnych technik masażu oraz wielkości miejsca masowanego ciała. Masaż ten wykonywany jest na podgrzanym oleju palmowym co dodatkowo daje odczucie większego relaksu dla ciała. Opis miejsca:Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty znajdujący się na warszawskiej Woli jest wyjątkowym miejscem. Na pierwszy rzut oka – fryzjer i salon masażu. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Pracownicy to niezwykle wykształcona kadra, ma wiele lat praktyki i niezwykłe osiągnięcia. Weronika Raczyńska – właścicielka salonu a zarazem stylistka – posiada 12 letnie doświadczenie w zawodzie, regularnie stylizuje modelki na potrzebę lokalnych pokazów mody, stylizowała celebrytów, wygrywała liczne konkursy oraz odbyła wiele szkoleń w kraju, jak i za granicą. Rafał Jabłoński ukończył magistra kultury fizycznej i zdrowotnej, technika masażu oraz I i II stopień masażu. W swojej karierze pracował jako masażysta Drużyny Mistrza Polski halowej piłki nożnej K.S Piórkowscy. Poza niezwykłym personelem ważny jest też klimat salonu, od niego zależy czy damy rade w pełni cieszyć się oferowanymi zabiegami (których w ofercie znajdziemy niemało). Nie zawiedziemy się jednak i tu, gdyż komfort idzie w parze z niezwykłymi doznaniami estetycznymi. Dla jak najlepszego efektu do zabiegów wykorzystywany jest tylko markowy sprzęt i kosmetyki. Dobrane odpowiednio w zależności od potrzeb wzmacniają rezultaty i skracają czas oczekiwania na rezultaty. Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty to miejsce, z którego niechętnie się wychodzi, zaś z miłą chęcią wraca.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wolności 7 lok g 01-013

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj