10 zł

Wartość: 15 zł

Cena: 10 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

10.00 zł zamiast 15.00 zł za 10 zł zamiast 15 zł: Lunch składający się z zupy i drugiego dania w restauracji Aqua na warszawskim Ursynowie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Sobota: 11.30-24.00Niedziela: 12.00-22.00

Warunki

  • Kupon upoważnia do odebrania Lunchu.Lunch składa się z zupy oraz drugiego dania. Nie ma stałego menu lunchowego – każdego dnia jest inna potrawa. Termin realizacji kuponu trwa do 1.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Masaż głowy – pobudza przepływ krwi i limfy, pozwala na skuteczniejsze i szybsze dostarczenie do ciała składników odżywczych oraz sprawne usunięcie substancji toksycznych. Wpływa pozytywnie na skórę oraz mięśnie.Opis miejsca:Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty znajdujący się na warszawskiej Woli jest wyjątkowym miejscem. Na pierwszy rzut oka – fryzjer i salon masażu. Nie dajmy się jednak zwieść pozorom. Pracownicy to niezwykle wykształcona kadra, ma wiele lat praktyki i niezwykłe osiągnięcia. Weronika Raczyńska – właścicielka salonu a zarazem stylistka – posiada 12 letnie doświadczenie w zawodzie, regularnie stylizuje modelki na potrzebę lokalnych pokazów mody, stylizowała celebrytów, wygrywała liczne konkursy oraz odbyła wiele szkoleń w kraju, jak i za granicą. Rafał Jabłoński ukończył magistra kultury fizycznej i zdrowotnej, technika masażu oraz I i II stopień masażu. W swojej karierze pracował jako masażysta Drużyny Mistrza Polski halowej piłki nożnej K.S Piórkowscy. Poza niezwykłym personelem ważny jest też klimat salonu, od niego zależy czy damy rade w pełni cieszyć się oferowanymi zabiegami (których w ofercie znajdziemy niemało). Nie zawiedziemy się jednak i tu, gdyż komfort idzie w parze z niezwykłymi doznaniami estetycznymi. Dla jak najlepszego efektu do zabiegów wykorzystywany jest tylko markowy sprzęt i kosmetyki. Dobrane odpowiednio w zależności od potrzeb wzmacniają rezultaty i skracają czas oczekiwania na rezultaty. Salon piękności EXPRESSION salon hair&beauty to miejsce, z którego niechętnie się wychodzi, zaś z miłą chęcią wraca.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Wałbrzyska 11 lok. 90 02-739

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj