130 zł

Wartość: 850 zł

Cena: 130 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

130.00 zł zamiast 850.00 zł za 130 zł zamiast 850 zł: Mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym na twarz i ciało (brzuch, pośladki, uda, łydki) oraz fale radiowe na twarz w Studiu Urody i Pielęgnacji Geisha

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Sobota: 9:00 - 21:00

Warunki

  • Kupon upoważnia do odbycia zabiegu mezoterapii bezigłowej z kwasem hialuronowym oraz zabiegu Falami radiowymi. Fale radiowe wykonywane będą na twarz. Mezoterapia wykonywana jest na twarz i ciało (brzuch, pośladki, uda, łydki) Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu pod jednym z numerów: 22 401 19 39, 511 854 271. Termin wykorzystania kuponu trwa do 30.04.2012 r.

Opis szczegółowy

Mezoterapia bezigłowa- nieinwazyjny system odmładzania skóry, nowy sposób transportu substancji.Kwas hialuronowy – związek wiążący wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry. Fale Radiowe - bezinwazyjny, komfortowy i bezbolesny zabieg, który polega na stymulacji skóry prądami o częstotliwości fal radiowych (RF) w celu pobudzenia jej do produkcji kolagenu Opis miejsca:Stworzono miejsce, którego ciepła atmosfera, nowoczesne wyposażenie i indywidualne podejście do każdego klienta sprawią ,że po wejściu każdy poczuje się odprężony i zrelaksowany. Profesjonalizm studia pozwolił stworzyć szeroką gamę zabiegów. Gdy raz skorzystacie ze studia, będziecie częstymi gośćmi Geishy.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Komorska 38 lok. 1U 04-161

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj