45 zł

Wartość: 75 zł

Cena: 45 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

45.00 zł zamiast 75.00 zł za 45 zł zamiast 75 zł: Niesamowity zestaw sushi Set King w restauracji Sushi King na warszawskiej Woli w świetnej cenie

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Niedziela: 12:00 - 23:00

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem 22 414 20 00. W skład zestawu wchodzi: salmon maki (z łososiem) 6szt.,  kappa maki (z ogórkiem) 6szt., nigiri 4szt., california z łososiem lub california hot do wyboru 4szt., zupa miso.Kupon można realizować od godziny 16:00 do godziny 22:00.Termin ważności kuponu do 05.06.2012 .Kupon można zrealizować wyłącznie w lokalu.

Opis szczegółowy

Spójrz na mnie, teraz spójrz na swój portfel, teraz znowu na mnie. Nie możesz być mną, ale możesz płacić mniej niż ja. Co trzymam w ręku? To kupon na zestaw sushi King Set w świetnej restauracji Sushi King. Jestem w lokalu gdzie podają mi sushi za które zapłaciłem tylko 45 złotych. Też tak chcesz? Wystarczy, że kupisz kupon.Opis miejsca:Profesjonalizm i źródło nieskończonej wiedzy na temat sushi charakteryzują kucharzy Sushi King.Ich celem jest, aby każdy nasz gość był w pełni usatysfakcjonowany. Zapewnia to wysoka jakość naszych potraw, które świetnie smakują i poprawiają samopoczucie. Przywiązują szczególną uwagę do smaku jak i do wyglądu serwowanych potraw. Szefowie kuchni sztukę sushi poznawali pracując z japońskimi mistrzami w Polsce i Anglii.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Żelazna 41 lok. 2 00-836

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj