600 zł

Wartość: 1000 zł

Cena: 600 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

600.00 zł zamiast 1000.00 zł za 600 zł zamiast 1000 zł: Kupon na tatuaż o wartości 1000 złotych do wykorzystania w studio AveTattoo.pl w centrum Warszawy

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 21:00Sobota: 11:00 – 16:00

Warunki

  • Tatuaż o wartości 1000 złotych do wykorzystania w studio AveTattoo.pl.W przypadku usługi przekraczającej cenę 1000zł klient dopłaca różnicę w studiu.Termin ważności kuponu - 30.04.2012.

Opis szczegółowy

Krzysiek od dawna chciał mieć tatuaż, ale nigdy nie było go na to stać. Wreszcie znalazł w gazecie ogłoszenie: „Nowo otwarte studio, najtańsze w Warszawie, średni tatuaż tylko 800 zł!”. Krzysiek wyjął pieniądze z konta i szybko pobiegł na wskazany w ogłoszeniu adres. To, co zastał było spełnieniem najgorszego koszmaru. Studio znajdowało się w piwnicy, kurzu było tak dużo, iż linoleum na podłodze przypominało dywan. Tatuażysta też nie wyglądał zbyt profesjonalnie. Trzęsące się starcze ręce i okulary jak denka od słoików nie napawały optymizmem. Rozsądek podpowiadał, że należy opuścić to miejsce, jednak chęć spełnienia wieloletniego marzenia była zbyt silna. Gdy już miał zdjąć koszulkę i nastawić plecy, do piwnicy wpadł człowiek w żółtej pelerynie krzycząc: „Stój!”. „Mr Rabacie, co Ty tu robisz?” zapytał zdziwiony chłopak. „Przyszedłem Cię powstrzymać! Nie musisz robić tatuażu tutaj, gdy możesz zrobić to w profesjonalnym studiu Ave Tatoo i to za jedyne 600 zł!”. Na twarzy Krzyśka zagościł uśmiech. Wyjął telefon, kliknął kilka razy, po czym udał się w kierunku Al. Jana Pawła II. Opis miejsca:Dlaczego Ave Tattoo? Bo to coś więcej niż studio tatuażu. To wieloletnie doświadczenie, ogromny wybór wzorów, sterylne warunki pracy oraz darmowe konsultacje. Nie podobają wam się standardowe wzory? Przyjdźcie z własnym lub pozwólcie nam zaprojektować coś specjalnie dla was! Czy to wszystko? Nie! Studio Ave Tattoo zajmuje się również piercingiem. Zabiegi wykonywane są pod znieczuleniem, a igły jak i kolczyki sterylizowane są w autoklawie. Przyjdź i wyraź siebie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Al. Jana Pawła II 45a lok 52B 00-081

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj