100 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 100 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

100.00 zł zamiast 250.00 zł za 100 zł zamiast 250 zł: Mezoterapia bezigłowa twarzy, szyi i dekoltu połączona z masażem i jednym z okładów do wyboru w Poznaniu

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00 Sobota: 8:00 - 16:00

Warunki

  • Zakres kuponu - zabieg mezoterapii bezigłowej twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem, oraz do wyboru: maska na twarz, płat kolagenowy albo algi.Konieczna rezerwacja pod numerem 661 974 346.Termin ważności kuponu: 09.04.2012.

Opis szczegółowy

Z listów od fanów: Drogi Mr Rabacie, czy w Poznaniu mogę gdzieś zrobić sobie niesamowicie luksusowy zabieg mezoterapii bezigłowej wraz z masażem i jednym z trzech okładów do wyboru?Z poważaniem: Na Pewno Nie Mr Rabat Chcący Pochwalić się Świetną Ofertą. Och, nie spodziewałem się takiego pytania. Jak dobrze, iż posiadam na nie sensowną i na pewno nie przygotowaną wcześniej odpowiedź. Wraz z Centrum Promocji Zdrowia i Urody w Poznaniu przedstawiam szczyty rabatowej mocy, czyli zabieg mezoterapii bezigłowej twarzy, szyi i dekoltu wraz z masażem, oraz do wyboru: maska na twarz, płat kolagenowy albo algi. Niech Rabat będzie z tobą!Opis miejsca:Czym jest Centrum Promocji Zdrowia i Urody? Wbrew pozorom nie jest to typowy salon kosmetyczny, który cechuje się jedynie wykonywaniem zabiegów, chodź i te tu się odnajdzie, jednak nie są one najważniejsze. Istotnym jest, by był to tylko element dbania o siebie. Na równym stopniu należy postawić na odpowiednio dobrany program żywieniowy, treningi dopasowane do warunków fizycznych oraz relaks, który jest niezbędny w procesie podkreślania twego naturalnego piękna. W Centrum Promocji Zdrowia i Urody twój osobisty trener Wellness sprawi, iż będziesz osiągać niesamowite efekty w niespodziewanie krótkim czasie. Zobacz, co możesz dla siebie zrobić.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

os. Polan 100 61-253

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj