500 zł

Wartość: 900 zł

Cena: 500 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Mr Rabat

500.00 zł zamiast 900.00 zł za 500 zł zamiast 900 zł: Szkolenie I oraz II stopnia wizażu trwające 2 dni w poznańskim studiu urody Face Fabric na Starym Mieście

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00Sobota: 10:00 - 14:00

Warunki

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja miejsc pod numerem 601 575 865.Po zakończeniu szkolenia wydawane są 2 osobne certyfikaty.Szkolenie odbywa się w weekend .Możliwość wykonania swojego portfolio za dodatkową opłatą.Termin realizacji kuponu do 30.04.2012.

Opis szczegółowy

„Pompować, ale już!” krzyczał ubrany w mundur postawny jegomość wymachując w prawej ręce pejczykiem. Wzrok jego wyrażał gniew, zaś usta jego po każdej wypowiedzi przybierały grymas bólu i cierpienia. Ręce zebranych osób, nieprzyzwyczajone do takiego wysiłku drżały ze zmęczenia. Mokra od potu podłoga nie ułatwiała im stawianych przez tyrana zadań. Ogłoszenie przerwy przyniosło ukojenie, pozwolono nawet napić się wody zebranym. Podczas stania w kolejce po przydział, Magda, najmłodsza z zebranych zapytała stojącą przed nią kobietę: „Czy to zawsze tak wygląda? Przecież szkolenie kosmetyczne chyba polega na czym innym ”. W odpowiedzi otrzymała tylko: „A czego spodziewałaś się za 700 zł?”. Magdzie nie można już było pomóc, jednak ja, Mr Rabat, mogę uratować was przed fałszywymi i drogimi ofertami – szkolenie kosmetyczne I i II stopnia w studiu Face Fabric za jedyne 500 zł może być wasze. Nie dajcie się oszukać, pozwólcie się zrabacić!Opis miejsca:Czym jest Face Fabric? To profesjonalne studio fotograficzne, podejmujące się wszelkich wyzwań, z każdego wychodząc zwycięsko. To także studio wizażu, gdzie przygotują cie na bal, uroczysty jak i maskowy, gabinet kosmetyczny, wykonujący przeróżne zabiegi, a także salon fryzjerski, z którego każdy wyjdzie zadowolony. I to jeszcze nie wszystko! Przyjdź i sam zobacz, co mają dla ciebie do zaoferowania.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Libelta 22/24 60-136

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj