Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs wizażu. Zdobądź nowe umiejętności łatwo, skutecznie i bez stresu!Przygotowanie do wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję.

Kurs wizażu. Zdobądź nowe umiejętności łatwo, skutecznie i bez stresu!Przygotowanie do wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję.

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

350 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 350 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs wizażu. Zdobądź nowe umiejętności łatwo, skutecznie i bez stresu!Przygotowanie do wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję.

Zniżka zakupów grupowych z Warszawy

Ważne

  • ­- Zostań profesjonalistką  w   wykonywaniu perfekcyjnego make-upu  na każdą okazję- Zdobądź nowy zawód lub uzupełnij  swoje umiejętności- Profesjonalne szkolenie z  wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu  kosmetycznego- W ciągu jednego dnia nauczysz się jak  wykonać perfekcyjny make-up- Dowiesz się wielu przydatnych informacji  niezbędnych w twojej przyszłej pracy  oraz dostaniesz materiały szkoleniowePo ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowych umiejętności!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs wizażu -  przygotowanie do wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję.Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Wysłać e-maila z załączonym kuponem infobuzer na adres e-mail wskazany w kuponie (zakładka - adres firmy).

Opis szczegółowy

Wizaż to znakomity sposób na podkreślenie urody.  Kurs Wizażu przeznaczony jest dla osób pasjonujących się makijażem, ktore chcą się nauczyć wykonywania perfekcyjnego make-upu  na każdą okazję.  Kurs prowadzony jest od podstaw. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby początkujące, jak i wizażystki pragnące udoskonalić  swe umiejętności.  Kurs przeznaczony jest dla osób, które szukają intensywnego, krótkiego i przystępnego cenowo szkolenia na bardzo  wysokim, profesjonalnym poziomie.  Celem szkolenia jest przygotowanie do wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję.  Zajęcia programowo przygotowane na najwyższym poziomie dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje.  W czasie trwania kursu zapewnimy Tobie w pełni wyposażone stanowisko pracy.  Profesjonalne szkolenia przeprowadzane są według najnowszych metod nauczania z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu  kosmetycznego.  Dowiesz się wielu przydatnych informacji oraz dostaniesz materiały szkoleniowe.  Szczegóły oferty:  Kurs trwa jeden dzień.  Po ukończeniu kursu otrzymasz zaświadczenie potwierdzające zdobycie nowych umiejętności! 


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.