99 zł

Wartość: 499 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 80%

Oferta z: Polska InfoBuzer

za wybielanie zębów (dwa łuki zębowe) akceleratorem elektroluminescencyjnym (Lampa LED) w White & Beauty w Gdańsku! Spiesz się! Oferta limitowana! Kliknij Kup Teraz!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Laserowe wybielanie zębów dla 1 osoby za 99 zł zamiast 499 złLaserowe wybielanie zębów przy użyciu akceleratora elektroluminescencyjnego: całkowicie bezbolesny zabieg nieuszkadzający szkliwaNatychmiastowe efekty: zęby bielsze nawet do 14 tonów podczas jednej wizytyOferta obejmuje pełny zabieg składający się z 3 sesji po 15 minut (dolny i górny łuk zębowy)Wypróbuj tę rewolucyjną metodę i uśmiechaj się bez obaw!Już po pierwszym zabiegu Twoje zęby staną się znacznie bielsze, a szkliwo pozostanie nienaruszone.Nie czekaj!Oferta limitowana!Kliknij Kup Teraz!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna Infobuzer.pl obejmuje:- laserowe wybielanie zębów (2 łuki) lampą LED dla jednej osoby w White & Beauty w GdańskuKompleksowe, skuteczne wybielanie – 3 sesje po 15 minut na oba łuki.Aby zrealizować kupon Infobuzer nalezy:- konieczna rezerwacja telefiniczna w godzinach 9-17W przypadku nieodwołania wizyty z 24-godzinnym wyprzedzeniem, zaprzełożenie należy uiścić opłatę 49 złNależy okazać kupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).Ważność kuponu 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

Choć z przebarwień na zębach, jak z zarzutów, nie łatwo się wybielić, to są sposoby, dzięki którym zrobisz to idealnie.Z dzisiejszym kuponem Infobuzer w gabinecie White & Beauty czeka na Ciebie zabieg z użyciem akceleratora elektroluminescencyjnego.Wybielanie zębów (dwa łuki zębowe) akceleratorem elektroluminescencyjnym.Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz najnowocześniejszym urządzeniom, jakie są dostępne na rynku, wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty.Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 480 nm-520nm przez 15 minut - proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat.W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet do 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.Jest on szczególnie polecany osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych.Podczas zabiegu personel dokładnie wytłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.White & Beautyto największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w laserowym wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie.Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 20 Lip 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj