Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure lub pedicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lub maską parafinową w Gabinecie Kosmetycznym Chabrowa

Od 39 zł zamiast 60 zł za manicure lub pedicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lub maską parafinową w Gabinecie Kosmetycznym Chabrowa w Gdyni!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 60 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 35%

Od 39 zł zamiast 60 zł za manicure lub pedicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lub maską parafinową w Gabinecie Kosmetycznym Chabrowa w Gdyni!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = manicure lub pedicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lakierem tradycyjnym albo maską parafinową na dłonie lub stopy.
  • Kupon ważny do 15.04.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 790 735 533.

Opis szczegółowy

Manicure nawilży dłonie, przywróci im zadbany wygląd, nada paznokciom idealny kształt!Pedicure sprawi, że skóra stóp będzie jedwabiście gładka, a paznokcie kształtne i estetyczne!Dodatkowo zabieg z parafiną! Zyskaj aksamitnie gładkie i przyjemną w dotyku skórę!   Do wyboru 2 opcje:manicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lub maską parafinową na dłonie za 39 zł zamiast 60 zł, pedicure pielęgnacyjny z malowaniem paznokci lub maską parafinową na stopy za 49 zł zamiast 80 zł.  Marzysz o pięknych dłoniach i stopach? Zdecyduj się na kompleksowy pakiet w Gabinecie Kosmetycznym Chabrowa. Skorzystaj z oferty już teraz i ciesz się kształtnymi paznokciami oraz gładką, nawilżoną skórą!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyczny Chabrowa ul. Chabrowa 10B, Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj