Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sesja zdjęciowa

Od 149 zł zamiast 300 zł za portretową, rodzinną lub plenerową sesję zdjęciową, w studio lub z dojazdem w Pidoartsgroup w Gdańsku! W cenie 30 zdjęć z retuszem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

149 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 50%

Od 149 zł zamiast 300 zł za portretową, rodzinną lub plenerową sesję zdjęciową, w studio lub z dojazdem w Pidoartsgroup w Gdańsku! W cenie 30 zdjęć z retuszem!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Możliwość wydruku zdjęć w formacie 13x18 cm w cenie 3 zł/sztuka.
  • Kupon ważny do 15.03.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • W przypadku sesji plenerowej dojazd do klienta na terenie Gdańska i Sopotu wliczony w cenę kuponu. Inne lokalizacje - opłaty ustalane indywidualnie.
  • 1 kupon = sesja zdjęciowa portretowa w studio (czas trwania ok. 1-2 godz.) + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej lub sesja zdjęciowa rodzinna do 4 osób w studio (czas trwania ok. 1-2 godz.) + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej lub sesja zdjęciowa plenerowa (czas trwania ok. 1-2 godz.) + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - telefon 504 016 362.

Opis szczegółowy

Spraw bliskiej osobie wyjątkowy upominek w postaci wspomnień! Dojazd na terenie całego Gdańska i Sopotu gratis!Pamiątka na całe życie i wspaniała zabawa w studio lub w plenerze! W ofercie m.in. sesja rodzinna lub portretowa!Zachowaj wspomnienia dla przyszłych pokoleń! Po sesji otrzymasz 30 wyretuszowanych zdjęć w formie elektronicznej!  Do wyboru masz 3 opcje:sesja zdjęciowa portretowa w studio + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej za 149 zł zamiast 300 zł,sesja zdjęciowa rodzinna do 4 osób w studio + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej za 199 zł zamiast 400 zł,sesja zdjęciowa plenerowa + 30 zdjęć po retuszu z sesji w formie elektronicznej za 299 zł zamiast 600 zł.  Do starych fotografii z przyjemnością wracamy nawet po wielu latach, aby od nowa przeżywać najszczęśliwsze chwile. Uwiecznij radosne uśmiechy swojej rodziny i dzieci na zdjęciach! Zachowaj zdjęcia dla przyszłych pokoleń! Oglądanie ich z pewnością będzie wspaniałą okazją do wspominania najpiękniejszych wydarzeń z waszego życia!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Usługi Telekomunikacyjne Antel ul. Niterów 1, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj