Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg elektroshockową falą akustyczną w Beauty Dream

Pozbądź się cellulitu raz na zawsze! 99 zł zamiast 150 zł za zabieg falą akustyczną na wybraną partię ciała w Instytucie Urody Beauty Dream w Gdyni!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 34%

Pozbądź się cellulitu raz na zawsze! 99 zł zamiast 150 zł za zabieg falą akustyczną na wybraną partię ciała w Instytucie Urody Beauty Dream w Gdyni!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = 30-minutowy zabieg falą akustyczną EAT skin shock, do wyboru na 1 partię ciała: brzuch lub uda przód lub uda tył lub bryczesy lub ramiona lub pośladki.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 601 681 480.
  • Kupon ważny do 15.02.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Innowacyjna technologia oparta na komplementarnych działaniach fal shockowych i elektrycznych!Poprawa elastyczności skóry, redukuje cellulit, blizny i rozstępy! Efekty widoczne już po jednym zabiegu!Bezbolesna terapia bez okresu rekonwalescencji! Kuracja potwierdzona badaniami klinicznymi!   Zabieg jest niezwykle wszechstronny – pobudza regenerację i odbudowę tkanek, w tym nasila produkcję kolagenu. EAT Skin shock bywa wykorzystywany w terapii antycellulitowej – doskonale usprawnia metabolizm komórkowy – zmniejsza obrzęki i usuwa uboczne produkty przemiany materii. Używa się go do redukcji blizn i rozstępów. Jego skuteczność potwierdziły badania kliniczne.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Instytut Urody Beauty Dream ul. Chwaszczyńska 49A/5, Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj