Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Makijaż permanentny oczu, ust lub brwi

Podkreśl swoje piękno na długi czas! Od 149 zł zamiast 450 zł za makijaż permanentny oczu, ust lub brwi w Salonie Kosmetycznym 7th Heaven w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

149 zł

Wartość: 450 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 67%

Podkreśl swoje piękno na długi czas! Od 149 zł zamiast 450 zł za makijaż permanentny oczu, ust lub brwi w Salonie Kosmetycznym 7th Heaven w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Cena kuponu tyczy się 1 pigmentacji i nie obejmuje korekty.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 606 890 312.
  • Kupon ważny do 31.01.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = makijaż permanentny brwi metodą pudrową lub cieniowania albo makijaż permanentny kreski górnej (linia rzęs) lub makijaż permanentny kreski dolnej (linia rzęs) albo makijaż permanentny kreski górnej i dolnej (linia rzęs) na powiekach albo makijaż permanentny ust (kontur) lub ust z wypełnieniem.

Opis szczegółowy

Makijaż permanentny nigdy się nie rozmazuje i nie zostawia śladów! Wyglądaj atrakcyjnie w każdej sytuacji!Metoda całkowicie bezpieczna dla oczu i skóry! Dodaj swojemu spojrzeniu lub ustom głębi i uwodzicielskiego czaru!Dostępna duża paleta barw pigmentów, dzięki czemu na pewno dobierzesz idealny kolor!Perfekcyjnie skorygowany kształt brwi lub ust! Koniec z codziennym marnowaniem czasu na makijaż!  6 opcji do wyboru:makijaż permanentny kreski górnej (linia rzęs) za 149 zł zamiast 450 zł,makijaż permanentny kreski dolnej (linia rzęs) za 149 zł zamiast 450 zł,makijaż permanentny kreski górnej i dolnej (linia rzęs) na powiekach za 199 zł zamiast 800 zł,makijaż permanentny ust (kontur) za 199 zł zamiast 500 zł,makijaż permanentny ust z wypełnieniem za 249 zł zamiast 650 zł,makijaż permanentny brwi metodą pudrową lub cieniowania za 249 zł zamiast 550 zł.  Makijaż permanentny często jest wykorzystywany przez osoby prowadzące aktywny tryb życia: przydaje się na basenie, korcie tenisowym, podczas joggingu czy innych ćwiczeń. Dzięki temu zabiegowi np. linia brwi czy powiek zachowuje doskonały kształt do 2-3 lat! Makijaż permanentny nie tylko poprawia urodę, ale też koryguje lub tuszuje jej niedoskonałości. To zabieg dla osób ceniących wygodę oraz nie mających czasu na wykonanie tradycyjnego makijażu.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon Kosmetyczny 7th Heaven ul. Bohaterów Monte Cassino 25, box 10

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj