Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karnet 10 wejść na basen, sauny i siłownię do Beauty Derm Instytut

Od 95 zł zamiast 250 zł za miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, saunę suchą i parową oraz siłownię w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

95 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 95 zł

Oszczędzasz: 62%

Od 95 zł zamiast 250 zł za miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, saunę suchą i parową oraz siłownię w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Rezerwacja nie jest wymagana.
  • Kupon należy wymienić na karnet imienny i aktywować do 15.01.2019 r. Karnet jest ważny 1 miesiąc od daty aktywacji.
  • Dzieci do lat 4 - wejście bezpłatne. Dzieci 5-7 lat -10 zł/wejście.
  • 1 kupon = karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) lub ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22.

Opis szczegółowy

Popływaj, poćwicz i wygrzej się w saunie! Zadbaj o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie!Duża dawka ruchu i błogiego odprężenia! Spokój i relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem!Ekskluzywna oferta dla najbardziej wymagających! Doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana obsługa!  Do wyboru 2 opcje:miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) za 95 zł zamiast 250 zł,miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22 za 125 zł zamiast 330 zł.  Beauty Derm Instytut w Hotelu Posejdon to miejsce, gdzie znajdziesz spokój i relaks, połączony z aktywnym wypoczynkiem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu. pozwolą zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia. Pływaj w basenie, ćwicz w komfortowej siłowni i wygrzewaj się w przytulnej saunie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Beauty Derm Instytut ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj