95 zł

Wartość: 250 zł

Cena: 95 zł

Oszczędzasz: 62%

Od 95 zł zamiast 250 zł za miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, saunę suchą i parową oraz siłownię w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Rezerwacja nie jest wymagana.
  • Kupon należy wymienić na karnet imienny i aktywować do 15.01.2019 r. Karnet jest ważny 1 miesiąc od daty aktywacji.
  • Dzieci do lat 4 - wejście bezpłatne. Dzieci 5-7 lat -10 zł/wejście.
  • 1 kupon = karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) lub ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22.

Opis szczegółowy

Popływaj, poćwicz i wygrzej się w saunie! Zadbaj o swoją kondycję oraz dobre samopoczucie!Duża dawka ruchu i błogiego odprężenia! Spokój i relaks połączony z aktywnym wypoczynkiem!Ekskluzywna oferta dla najbardziej wymagających! Doskonała lokalizacja oraz wykwalifikowana obsługa!  Do wyboru 2 opcje:miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do piątku w godz. 8-15 (godzina wejścia) za 95 zł zamiast 250 zł,miesięczny karnet 10 wejść bez limitu czasu na basen, sauny i siłownię, ważny od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22 za 125 zł zamiast 330 zł.  Beauty Derm Instytut w Hotelu Posejdon to miejsce, gdzie znajdziesz spokój i relaks, połączony z aktywnym wypoczynkiem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu. pozwolą zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia. Pływaj w basenie, ćwicz w komfortowej siłowni i wygrzewaj się w przytulnej saunie!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 20 List 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Beauty Derm Instytut ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj