Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure tytanowy w salonie Secret of Beauty

48 zł zamiast 100 zł za manicure tytanowy w salonie Secret of Beauty w Gdyni! Rewolucyjny sposób na piękne, naturalnie wyglądające paznokcie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

48 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 48 zł

Oszczędzasz: 52%

48 zł zamiast 100 zł za manicure tytanowy w salonie Secret of Beauty w Gdyni! Rewolucyjny sposób na piękne, naturalnie wyglądające paznokcie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 30.01.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = manicure tytanowy.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 664 980 596.

Opis szczegółowy

Rewolucyjny sposób na piękne, naturalnie wyglądające i zadbane paznokcie, prosto z USA!Zabieg jest bezzapachowy i nie niszczy płytki paznokci! Bez użycia lampy UV i odtłuszczaczy!Doskonała alternatywa dla hybryd i akryli! Trwałość zabiegu nawet do 4 tygodni!   Manicure tytanowy to doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych i akrylowych. Jest bezzapachowy i nie niszczy płytki paznokcia. Ważnym elementem przy aplikacji produktów do manicure tytanowego jest fakt, że nie używa się tutaj lampy UV, której promienie sprzyjają powstaniu czerniaka paznokci oraz skóry dłoni.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Secret of Beauty Gdynia, ul. Śląska 36

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.