Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch w Beauty Derm Instytut

Od 65 zł zamiast 130 zł za miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon! Chudnij w wodzie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

65 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 65 zł

Oszczędzasz: 50%

Od 65 zł zamiast 130 zł za miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch w Beauty Derm Instytut w Hotelu Mercure Posejdon! Chudnij w wodzie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon należy zamienić na karnet imienny do 15.01.2019 r. Karnet jest ważny 1 miesiąc od daty wymiany.
  • Możliwość skorzystania przed zajęciami lub po zajęciach z basenu, sauny suchej i parowej oraz siłowni bez limitu czasu za dopłatą 10 zł.
  • 1 kupon = karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny od poniedziałku do piątku do godz. 15 lub od poniedziałku do niedzieli w godz. 8-22.
  • Wymagana wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 511 30 51 lub 507 081 224.

Opis szczegółowy

Zajęcia w wodzie, które nie wymagają umiejętności pływania! Popraw swoją kondycję oraz samopoczucie!Ćwiczenia polecane szczególnie dla osób z nadwagą, schorzeniami kręgosłupa i bólami stawów!Pozbądź się cellulitu, rozluźnij mięśnie i wyrzeźbij sylwetkę! Duża dawka ruchu i dobrej zabawy!  Do wyboru masz:miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny od poniedziałku do piątku do godz. 15 za 65 zł zamiast 130 zł,miesięczny karnet 5 wejść na zajęcia aqua aerobik, aqua mama lub płaski brzuch, ważny przez cały dzień, 7 dni w tygodniu za 75 zł zamiast 130 zł.  Jeśli szukasz spokoju i relaksu połączonego z aktywnym wypoczynkiem, Beauty Derm Instytut w Hotelu Posejdon jest właściwym miejscem. Nowoczesny styl i elegancja, przyprawione szczyptą kultury i filozofii Dalekiego Wschodu, pozwolą zapomnieć o pośpiechu codziennego życia i osiągnąć stan harmonii ciała i duszy, tak ważny dla naszego zdrowia, urody i samopoczucia.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Beauty Derm Instytut Centrum SPA ul. Kapliczna 30, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj