Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Gdańsk: 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z maską i masażem twarzy w Hotelu Scandic****

Od 69 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z indywidualnie dobraną maską i masażem twarzy w Spa Hotelu Scandic**** w Gdańsku! Oczyść swoją cerę!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

69 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 62%

Od 69 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z indywidualnie dobraną maską i masażem twarzy w Spa Hotelu Scandic**** w Gdańsku! Oczyść swoją cerę!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej z maską indywidualnie dobraną do typu cery i masażem twarzy.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 607 150 261 (pon.-sob. w godz. 10-18, niedz. w godz. 10-17).
  • Kupon ważny do 25.01.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym 1 osoba może wykorzystać 1 kupon raz na 3 miesiące.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja złuszczy martwy naskórek, spłyci zmarszczki, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny!Oczyszczający zabieg bezpieczny dla każdego typu cery! Dodatkowo odprężający masaż twarzy!Zespół specjalistów salonu Spa w hotelu Scandic**** gwarantuje profesjonalną obsługę i fantastyczne rezultaty!  Do wyboru masz:1 zabieg mikrodermabrazji z maską dobraną do typu cery i masażem twarzy za 69 zł zamiast 180 zł,3 zabiegi mikrodermabrazji z maską dobraną do typu cery i masażem twarzy za 189 zł zamiast 540 zł,6 zabiegów mikrodermabrazji z maską dobraną do typu cery i masażem twarzy za 359 zł zamiast 1080 zł.   Zachowaj młody wygląd jak najdłużej! Wybierz pakiet zabiegów oczyszczających w ekskluzywnym salonie Baltiqa Day Spa w hotelu Scandic**** i pozbądź się niedoskonałości!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa Hotel Scandic**** ul. Podwale Grodzkie 9, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj