Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg kriolipolizy medycznej

Bądź bezwzględna dla tkanki tłuszczowej! 99 zł zamiast 350 zł za zabieg kriolipolizy medycznej na brzuch, uda, pośladki, boczki lub ramiona w Klinice Elixir w Gdyni!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 350 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 72%

Bądź bezwzględna dla tkanki tłuszczowej! 99 zł zamiast 350 zł za zabieg kriolipolizy medycznej na brzuch, uda, pośladki, boczki lub ramiona w Klinice Elixir w Gdyni!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = zabieg kriolipolizy medycznej (1 przyłożenie) do -10 stopni na partię ciała do wyboru: brzuch, uda, pośladki, boczki lub ramiona.
  • Kupon ważny do 5.01.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 664 404 044.
  • Zabieg trwa około 30 minut.

Opis szczegółowy

Pozbądź się cellulitu i zbędnych centymetrów już podczas pierwszego zabiegu!Wyszczuplenie ciała bez ingerencji w inne komórki! Trwała utrata tkanki tłuszczowej nawet do 45%!Kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna oraz nie powoduje uszkodzenia innych tkanek! Certyfikowany sprzęt medyczny i bardzo przyjazna dla organizmu temperatura przeprowadzania zabiegu!  Klinika Elixir oferuje profesjonalny medyczny zabieg, wykonywany przy użyciu bezkonkurencyjnego, najwyższej jakości sprzętu, posiadającego wszystkie certyfikaty medyczne. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej amerykańskiej technologii, sprzęt generuje minimalną temperaturę -10'C, co pozwala uzyskać spektakularne rezultaty w krótkim czasie. Gwarantowany efekt redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej widoczny jest już po 2 tygodniach!  Kriolipoliza pomoże Ci skutecznie i bezpiecznie wymodelować sylwetkę w krótkim czasie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Klinika Elixir Świętojańska 41/7

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj