Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Zabieg wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający lub liftingujący

59 zł zamiast 130 zł za wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający lub liftingujący zabieg na ciało w Przystani Urody i Estetyki Ciała PaMaLuk w Gdyni lub w Tczewie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 55%

59 zł zamiast 130 zł za wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający lub liftingujący zabieg na ciało w Przystani Urody i Estetyki Ciała PaMaLuk w Gdyni lub w Tczewie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja wizyty - tel. 733 117 182 (Gdynia) lub 730 010 259 (Tczew).
  • 1 kupon = zabieg na ciało do wyboru: wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający lub liftingujący bez użycia skalpela.
  • 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.
  • Kupon ważny do 5.01.2019 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Popraw swoją sylwetkę, wymodeluj ciało! 4 zabiegi do wyboru: wyszczuplający, antycellulitowy, ujędrniający, liftingujący!Miła atmosfera, doświadczony personel oraz indywidualne podejście do klienta!Zabiegi są całkowicie bezbolesne i bezpieczne! Efekty są natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas!   Wraz z wiekiem skóra wymaga większego skupienia i pielęgnacji, ponieważ starzeje się zawsze bez względu na to, jakiego rodzaju jest, dlatego też naukowcy wymyślają coraz to nowsze aparaty i metody, aby pomóc kobietom czuć się i wyglądać młodziej. Najbardziej popularną metodą odmładzania oprócz mezoterapii są fale radiowe. Fale radiowe w kosmetyce pozwalają na wykonywanie liftingu skóry bez użycia skalpela. Zabiegi nie tylko niwelują efekty starzenia, ale działają również zapobiegawczo, zwiększając gęstość i odporność skóry.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Salon PaMaLuk - Przystań Urody i Estetyki Ciała ul. Legionów 119A/1U 81-472 Gdynia tel. 733 117 182

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj