249 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 50%

249 zł zamiast 500 zł za Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej z egzaminem i międzynarodowym certyfikatem! Naucz się prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia życia!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 15.12.2018 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • Konieczna rezerwacja terminu - tel. 58 629 58 07 lub 608 637 224.
  • Kupon upoważnia do 10% zniżki na kolejny kurs - Emergency First Response -  Care for Children.
  • 1 kupon = 2-dniowy (8-godzinny) Kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla 1 osoby, zakończony egzaminem oraz uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu Emergency First Response.
  • Zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach.

Opis szczegółowy

Nauka prawidłowego zachowania w sytuacjach zagrożenia życia! Na zakończenie egzamin oraz certyfikat!Szkolenie dla każdego, bez względu na wiek! Część teoretyczna, praktyczna oraz scenariusze zdarzeń!Nie bój się i nie czekaj aż ktoś inny zareaguje! Naucz się prostego algorytmu ratownictwa i działaj!  W Polsce każdego roku umiera kilka tysięcy osób tylko dlatego, że świadkowie zdarzenia nie potrafią udzielić pierwszej pomocy przed przybyciem pogotowia ratunkowego. Nie bój się i nie czekaj, aż ktoś inny zareaguje! Naucz się prostego algorytmu ratownictwa i działaj! Kurs pierwszej pomocy to szkolenie dla każdego, bez względu na wiek!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 19 Paź 2018 23:59:00 +0200

Kup teraz

Adres

Centrum Nurkowe Gdynia Dive ul. Szarych Szeregów 3, Gdynia

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.