Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karnet na ściankę wspinaczkową w Triblok

Od 19 zł zamiast 34 zł za karnet 2 lub 10 wejść albo karnet open bez limitu czasu na ściankę wspinaczkową Triblok w Gdyni! Rusz się z domu i złap wspinaczkowego bakcyla!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

19 zł

Wartość: 34 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 44%

Od 19 zł zamiast 34 zł za karnet 2 lub 10 wejść albo karnet open bez limitu czasu na ściankę wspinaczkową Triblok w Gdyni! Rusz się z domu i złap wspinaczkowego bakcyla!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 10.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Należy zabrać ze sobą obuwie sportowe na zmianę.
  • 1 kupon = podwójne wejście na ściankę wspinaczkową (dla 2 osób) bez limitu czasu lub miesięczny karnet open bez limitu czasu albo karnet 10 wejść bez limitu czasu.
  • Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana.
  • Z jednego karnetu na liczbę wejść może korzystać jednocześnie kilka osób, np. 2 osoby po 1 lub 5 wejść.

Opis szczegółowy

Rusz się z domu i złap wspinaczkowego bakcyla! Wspaniała zabawa i niezapomniane wrażenia!Ośrodek otwarty do późnych godzin wieczornych! Super pomysł na aktywne spędzenie wolnego czasu! Różne stopnie trudności i wysokości ścian! Doświadczeni instruktorzy służą pomocą!  Do wyboru 3 opcje:podwójne wejście na ściankę wspinaczkową (dla 2 osób) bez limitu czasu za 19 zł zamiast 34 zł,miesięczny karnet open bez limitu czasu na ściankę wspinaczkową za 59 zł zamiast 100 zł,karnet 10 wejść bez limitu czasu na ściankę wspinaczkową za 69 zł zamiast 140 zł.  Rusz się z domu i złap wspinaczkowego bakcyla! Nie ma opcji, by ktokolwiek się tu nudził - do wyboru macie kilka stopni trudności i wysokości ścian! Idealna oferta dla wszystkich, którzy poprzeczkę swoich możliwości stawiają wysoko ponad ziemią!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Triblok ul. Partyzantów 34, Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj