Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karnet 4 lub 8 wejść na zajęcia fitness do Pro-Active Fitness

Od 39 zł zamiast 80 zł za miesięczny karnet 4 lub 8 wejść na dowolne zajęcia fitness w Pro-Active Fitness w Gdańsku! Zadbaj o sylwetkę w przyjaznym, kobiecym towarzystwie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 51%

Od 39 zł zamiast 80 zł za miesięczny karnet 4 lub 8 wejść na dowolne zajęcia fitness w Pro-Active Fitness w Gdańsku! Zadbaj o sylwetkę w przyjaznym, kobiecym towarzystwie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon należy wymienić na karnet do 15.11.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 609 890 540.
  • Oferta wyłącznie dla Pań.
  • 1 kupon = miesięczny karnet 4 lub 8 wejść na zajęcia fitness (z wyłączeniem jogi).

Opis szczegółowy

Zajęcia dla osób w każdym wieku, dostosowane do kondycji! Zadbaj o sylwetkę i dobre samopoczucie!Komfortowe wnętrza - kameralna atmosfera - grupowa motywacja - idealne warunki do ćwiczeń!Oferta przygotowana specjalnie dla Pań! Zadbaj o sylwetkę w przyjaznym, kobiecym towarzystwie!Ogromny wybór zajęć grupowych! Zumba, FITMama, Body Ball, Zdrowy Kręgosłup, Stretching i inne!  Do wyboru masz:karnet 4 wejść na zajęcia fitness za 39 zł zamiast 80 zł,karnet 8 wejść na zajęcia fitness za 65 zł zamiast 130 zł.  Zmęczenie i stres dają Ci się we znaki? W takim razie najwyższy czas wyjść im naprzeciw! Pro-Active Fitness to miejsce, gdzie w przyjemnym gronie zrobisz coś nie tylko dla swojego ciała, ale i dla ducha! Specjalnie przygotowane zestawy ćwiczeń pomagają zachować sprawność, poprawić kondycję i wytrzymałość osobom w każdym wieku! Przekonaj się sama, jaką siłę ma grupowa motywacja!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pro-Active Fitness ul. Marusarzówny 2/6, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.