Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Pedicure medyczny w salonie Secret of Beauty

Od 48 zł zamiast 120 zł za pedicure medyczny z maską, peelingiem, masażem stóp i malowaniem paznokci w salonie Secret of Beauty w Gdyni! Piękne stopy bez schorzeń i niedoskonałości!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

48 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 48 zł

Oszczędzasz: 60%

Od 48 zł zamiast 120 zł za pedicure medyczny z maską, peelingiem, masażem stóp i malowaniem paznokci w salonie Secret of Beauty w Gdyni! Piękne stopy bez schorzeń i niedoskonałości!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = pedicure medyczny lub pedicure medyczny z maską, peelingiem i masażem stóp lub pedicure medyczny z maską, peelingiem, masażem stóp i malowaniem paznokci na jeden kolor.
  • Kupon ważny do 30.11.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 664 980 596.

Opis szczegółowy

Skutecznie usuń zrogowaciały naskórek, odciski, modzele, nagniotki! Zdrowe i piękne stopy!Profesjonalny salon, wykwalifikowany personel i indywidualne podejście do każdego klienta!Zyskaj miękką i aksamitnie gładką skórę stóp bez schorzeń i niedoskonałości!  Do wyboru 2 opcje:pedicure medyczny za 48 zł zamiast 120 zł,pedicure medyczny z maską, peelingiem i masażem stóp za 68 zł zamiast 160 zł,pedicure medyczny z maską, peelingiem, masażem stóp i malowaniem paznokci za 78 zł zamiast 180 zł.  Kiedy na Twoich stopach pojawiają się niedoskonałości, zwykły pedicure już nie wystarcza. Przy odciskach, modzelach czy nagniotkach, warto zastosować pedicure medyczny.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Secret of Beauty Gdynia, ul. Śląska 36

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.