Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

3 zabiegi Vacuum + RF na dowolną partię ciała w gabinecie Le Pink

Od 99 zł zamiast 210 zł za 3 zabiegi Vacuum + RF na dowolną partię ciała w gabinecie Le Pink w Gdyni! Wyraźne ujędrnienie skóry i zmniejszenie cellulitu!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 210 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 53%

Od 99 zł zamiast 210 zł za 3 zabiegi Vacuum + RF na dowolną partię ciała w gabinecie Le Pink w Gdyni! Wyraźne ujędrnienie skóry i zmniejszenie cellulitu!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać 2 kupony.
  • Kupon ważny do 25.11.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 508 808 601.
  • 1 kupon = 3 zabiegi Vacuum RF, po 20 lub 30 minut każdy, na wybraną partię ciała: brzuch, uda, plecy, ramiona lub pośladki.

Opis szczegółowy

Skuteczne i trwałe usunięcie tłuszczu! Zmniejsz obwód swojego ciała bez efektu jo-jo!Połączenie vacuum i fal radiowych gwarantuje ujędrnianie skóry i zmniejszenie cellulitu!Zabiegi na brzuch, uda, plecy, ramiona lub pośladki! Wybierz najbardziej wymagającą partię ciała!  Do wyboru masz:3 zabiegi Vacuum + RF (po 20 minut) za 99 zł zamiast 210 zł,3 zabiegi Vacuum + RF (po 30 minut) za 119 zł zamiast 270 zł,  Brzuch, uda pośladki - te partie ciała sprawiają nam zwykle najwięcej problemów. Wiele godzin dziennie spędzanych przed komputerem, niezdrowe jedzenie, brak ruchu - efekty takiego trybu życia mogą być widoczne już po krótkim czasie. Jeśli chcesz, by szczupła sylwetka powróciła do Ciebie jak najszybciej, ale nie masz ochoty na bolesne zabiegi chirurgiczne, zdecyduj się na Vacuum + RF i ciesz się piękną figurą bez efektu jo-jo!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Le Pink ul. Oliwkowa 29, Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj