Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sopot: pakiet Spa z masażem i seansem w saunie dla 1 lub 2 osób w Spa Hotelu Rezydent***** w Sopocie

Od 69 zł zamiast 182,50 zł za Pakiet Spa: aromatyczny peeling z masażem olejkiem lub zabieg czarnym mydłem z masażem ciała i głowy oraz seans w saunie, aromaterapia i lampka wina lub herbata dla 1 lub 2 osób w Spa Hotelu Rezydent***** w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

69 zł

Wartość: 182,5 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 62%

Od 69 zł zamiast 182,50 zł za Pakiet Spa: aromatyczny peeling z masażem olejkiem lub zabieg czarnym mydłem z masażem ciała i głowy oraz seans w saunie, aromaterapia i lampka wina lub herbata dla 1 lub 2 osób w Spa Hotelu Rezydent***** w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Pakiet Spa Prestige obejmuje: oczyszczanie skóry czarnym mydłem na wybraną partię ciała (plecy, nogi, kark lub ramiona), nawilżające masło do ciała, masaż klasyczny lub relaksacyjny ciała częściowy, masaż głowy, aromaterapię, 60-minutowy seans w saunie fińskiej, filiżankę herbaty lub lampkę wina, dodatkowo voucher na 60-minutowy seans w saunie fińskiej.
  • 1 osoba może nabyć i wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym 1 osoba może wykorzystać 1 kupon raz na 3 miesiące.
  • Kupon ważny do 31.10.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Pakiet Spa Standard obejmuje: peeling na wybraną partię ciała (plecy, nogi, kark lub ramiona), masaż klasyczny lub relaksacyjny pleców, ramion i karku olejkiem, aromaterapię, 60-minutowy seans w saunie fińskiej, filiżankę herbaty lub lampka wina, dodatkowo voucher na 60-minutowy seans w saunie fińskiej.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 691 703 758 (pon.-sob. w godz. 10-18, ndz. w godz. 10-17).
  • 1 kupon = pakiet Spa Standard lub Prestige dla 1 lub 2 osób.

Opis szczegółowy

Podarujcie sobie odrobinę relaksu i wytchnienia w ekskluzywnym salonie Spa w Hotelu Rezydent*****!Sprawcie komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!W każdej z opcji dodatkowo voucher na seans w saunie fińskiej! Odpoczynek i regeneracja sił!  Do wyboru 4 opcje:Pakiet Spa Standard dla 1 osoby za 69 zł zamiast 182,50 zł,Pakiet Spa Prestige dla 1 osoby za 89 zł zamiast 315 zł,Pakiet Spa Standard dla 2 osób za 129 zł zamiast 365 zł,Pakiet Spa Prestige dla 2 osób za 169 zł zamiast 630 zł.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa Hotel Rezydent***** plac Konstytucji 3 Maja 3, Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj