Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

30-minutowy masaż w Masu Masu

29 zł zamiast 75 zł za jeden z czterech 30-minutowych relaksacyjnych masaży pleców w Masu Masu! Masłem shea ze złotem, z zieloną i czerwoną herbatą lub musem marchewkowym!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

29 zł

Wartość: 75 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 61%

29 zł zamiast 75 zł za jeden z czterech 30-minutowych relaksacyjnych masaży pleców w Masu Masu! Masłem shea ze złotem, z zieloną i czerwoną herbatą lub musem marchewkowym!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów, przy czym podczas jednej wizyty wykorzystać można tylko 1 kupon tego samego dnia.
  • Przy zakupie 2 kuponów możliwy jednoczesny masaż dla dwóch osób w jednym gabinecie.
  • Kuponów nie można łączyć podczas jednej wizyty (np. 2 kupony nie łączą się w 1 masaż 60-minutowy).
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 30-minutowy relaksacyjny masaż pleców do wyboru: musem marchewkowym, masłem shea z 24-karatowym złotem, masłem shea z czerwoną lub zieloną herbatą.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu z podaniem kodu kuponu oraz  numeru ID - tel. 603 900 700 lub przez stronę rezerwacji online https://www.moment.pl/masu-masu.

Opis szczegółowy

Niezwykłe miejsce dla najbardziej wymagających klientów! Zrelaksuj się i uwolnij od stresu!Do wyboru 4 odprężające, ekskluzywne masaże! Poczuj odrobinę luksusu na własnej skórze!Kup 2 kupony i skorzystaj z propozycji masażu dla dwóch osób jednocześnie w jednym gabinecie!Oryginalne, wyjątkowe masaże - idealna propozycja na prezent dla Pań, Panów i par!   We współczesnym świecie masaż stał się nie tylko sposobem leczenia i profilaktyki. To przede wszystkim zabieg odprężający, mający działanie harmonizujące ciało, umysł i ducha. Podaruj sobie relaks, na który zasługujesz! Zadbaj o swoje ciało, zdrowie i dobre samopoczucie w gabinecie masażu Masu Masu! 30-minutowy relaksacyjny masaż pleców do wyboru:masłem shea z czerwoną herbatą z imbirem,masłem shea z zieloną herbatą,masłem shea z 24-karatowym złotem,musem marchewkowym.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Masu Masu Plac Górnośląski 7/1, Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj