Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Dowolna pizza 30 cm z Pizzerii Simba

Najedz się do syta! 12,90 zł zamiast nawet 23,50 zł za dowolną dużą pizzę 30 cm z menu Pizzerii Simba w Gdańsku! Na miejscu lub z dowozem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

12,9 zł

Wartość: 23,5 zł

Cena: 12,9 zł

Oszczędzasz: 45%

Najedz się do syta! 12,90 zł zamiast nawet 23,50 zł za dowolną dużą pizzę 30 cm z menu Pizzerii Simba w Gdańsku! Na miejscu lub z dowozem!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Kupon ważny do 15.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = dowolna duża pizza 30 cm z menu.
  • Kupon można zrealizować w lokalu lub zamówić dostawę - tel. 509 584 580. Dowóz dodatkowo płatny. Dostawa możliwa do dzielnic Gdańska: Letniewo, Zielony Trójkąt, Nowy Port, Wrzeszcz Dolny - 6 zł, Brzeźno, Przymorze, Zaspa - 8 zł.
  • Pizza do wyboru na grubym, średnim lub cienkim cieście.

Opis szczegółowy

Duży wybór wyśmienitej włoskiej pizzy! Coś dla tradycjonalistów i smakoszy, na słodko i na ostro!Oryginalna receptura i najwyższej jakości składniki zapewniają niepowtarzalny smak!Do wyboru na cienkim, średnim lub grubym cieście! Zjedz na miejscu, weź na wynos lub zamów do domu!  Masz ochotę zjeść coś smacznego, a lodówka świeci pustkami? Pizzeria Simba zaprasza na wyśmienitą pizzę! Do wyboru tradycyjne pizze mięsne i wegetariańskie. Najedz się do syta!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pizzeria Simba ul. Marynarki Polskiej 132, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.