249 zł

Wartość: 778 zł

Cena: 249 zł

Oszczędzasz: 68%

Oferta z: Polska Groupon

Lot widokowy paralotnią z instruktażem (od 249 zł) i elementami akrobatyki (od 299 zł) z Zalatani.com.pl

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Warunki

 • Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Waga uczestnika w przedziale 30-120 kg. Groupon można zrealizować zależnie od warunków pogodowych w czasie trwania sezonu, w miesiącach od kwietnia do listopada. Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lot można nagrać – nagranie wykonywane jest kamerą - do wyboru: GoPro Hero 4 black na trzyosiowym gimbalu stabilizującym obraz lub SONY FDR-X3000 ze stabilizacją optyczną obrazu (cena 80 zł). Film nagrywany jest bezpośrednio po locie na płytę DVD lub na nośnik przyniesiony przez klienta (cena 80 zł). Jedynym sprzętem do nagrywania lotu jest sprzęt organizatora. Groupon można realizować zależnie od warunków pogodowych. Termin lotu może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od organizatora, m.in. ze względu na warunki atmosferyczne (siła i kierunek wiatru). W przypadku odwołania lotu umawiany jest kolejny termin. Należy pamiętać, że realizacja grouponu powinna nastąpić w ramach jego terminu ważności. Pełny regulamin jest dostępny na stronie organizatora. Regularne loty odbywają się w Borsku i tylko na tę lokalizację można dokonać rezerwacji lotu. Wszystkie pozostałe lokalizacje (Chłapowo, Jastrzębia Góra oraz Dębina k. Ustki) działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru, i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin. W przypadku umówienia się na lot w Borsku konieczny jest kontakt z pilotem dzień przed zaplanowanym lotem w celu potwierdzenia pogody. Godziny ustala się z pilotem podczas dokonywania rezerwacji. Dodatkowych informacji udziela pilot. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj paralotnie@zalatani.com.pl w ciągu 14 dni z podaniem kodu zabezpieczającego, kodu grouponu oraz numeru oferty. W przypadku braku rejestracji w przeciągu 14 dni reklamacje nie będą uwzględniane. Kontakt z pilotem pod nr tel. 731 25 26 25. Odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Opis szczegółowy

Wybierz 1 z 6 opcji

Lot widokowy paralotnią z kursem instruktażowym (5 min):

 • 249 zł zamiast 778 zł za lot dla 1 osoby
 • 459 zł zamiast 1478 zł za lot dla 2 osób
 • 649 zł zamiast 2256 zł za lot dla 3 osób

Lot paralotnią z kursem instruktażowym i elementami akrobatyki powietrznej:

 • 299 zł zamiast 1040 zł za lot dla 1 osoby
 • 499 zł zamiast 1958 zł za lot dla 2 osób
 • 749 zł zamiast 2798 zł za lot dla 3 osób

Lot odbywa się na certyfikowanej paralotni dwumiejscowej, którą steruje instruktor. Lot poprzedzony jest kursem instruktażowym, trwającym ok. 5 minut.

Plan lotu w opcjach z elementami akrobatyki powietrznej:

 • start za holem,
 • wejście w figurę wingover,
 • płynne przejście do figury spirala zakończone fullstallem,
 • lot do lądowania,
 • delikatne lądowanie.

Lokalizacje:

Loty odbywają się na lotnisku w Borsku k. Jeziora Wdzydzkiego, ok. 70 km od Trójmiasta (start za wyciągarką na wysokość ok. 500-700 m).

Pozostałe lokalizacje (działają spontanicznie w zależności od siły i kierunku wiatru i nie ma możliwości umówienia się tam na konkretny termin):

 • Chłapowo,
 • Jastrzębia Góra,
 • Dębina k. Ustki.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 17 Paź 2042 21:59:59 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj