Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Dowolne pozycje z menu w Restauracji Bellevue w Gdańsku

Od 39 zł za kupon o wartości 80 zł na dowolne pozycje z menu w Restauracji Bellevue w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku! Zafundujcie swoim zmysłom prawdziwą ucztę!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

39 zł

Wartość: 80 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: 51%

Od 39 zł za kupon o wartości 80 zł na dowolne pozycje z menu w Restauracji Bellevue w samym sercu Starego Miasta w Gdańsku! Zafundujcie swoim zmysłom prawdziwą ucztę!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 10.08.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 511 597 050.
  • 1 kupon = 80 zł lub 140 zł do wykorzystania na dowolne pozycje z menu z wyłączeniem alkoholu i napojów.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w restauracji.

Opis szczegółowy

Bogate menu kuchni międzynarodowej i europejskiej! Spędźcie miłe chwile w towarzystwie dobrego smaku!Restauracja wyróżniona czapką Q w przewodniku po najlepszych restauracjach w Polsce Gault&Millau 2016!Kupon na dowolne pozycje z menu! ! Ciekawy pomysł na obiad z przyjaciółmi lub z drugą połówką!Dogodna lokalizacja - restauracja mieści się w samym sercu Starego Miasta, koło Motławy!  Do wyboru są 2 opcje:39 zł za kupon o wartości 80 zł na dowolne pozycje z menu,65 zł za kupon o wartości 140 zł na dowolne pozycje z menu.  Restauracja Bellevue, specjalizująca się w daniach kuchni międzynarodowej zaprasza wszystkich smakoszy na wyśmienitą ucztę - do wyboru dania rybne, mięsne, sałatki, desery i owoce morza! Skorzystajcie z oferty i spędźcie miłe chwile w towarzystwie dobrego smaku! Restauracja została umieszczona w Gault&Millau 2016 - międzynarodowym przewodniku po najlepszych restauracjach i hotelach w Polsce. Najlepsze restauracje wyróżniane są kucharskimi czapkami Q. Ich liczba wskazuje na rangę restauracji i poziom serwowanych dań. Restauracja Bellevue otrzymała 1 czapkę.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Restauracja Bellevue ul. Targ Rybny 10AB, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj