Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

1 lub 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym i masażem

Od 69 zł zamiast 160 zł za 1 lub 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym i masażem w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

69 zł

Wartość: 160 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 57%

Od 69 zł zamiast 160 zł za 1 lub 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym i masażem w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 10.08.2018 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • 1 kupon = 1 lub 3 zabiegi mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym oraz masażem.
  • Na miejscu należy okazać kupon wydrukowany lub na ekranie smartfona.
  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Wymagana rezerwacja terminu wizyty - tel. 888 949 292, z podaniem kodu kuponu i numeru ID. W przypadku nieprzybycia na umówiony termin lub nieodwołania rezerwacji najpóźniej na 24h przed terminem, kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Mezoterapia bezigłowa z peelingiem kawitacyjnym na twarz i szyję! Dodatkowo w cenie kuponu masaż!Pozbądź się zmarszczek, zatrzymaj oznaki upływającego czasu! Niech Twoja cera nabierze zdrowego wyglądu!Pożegnaj się z niedoskonałościami, zyskaj gładką i napiętą skórę! Zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny!  Do wyboru masz 2 opcje:1 zabieg mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym oraz masażem za 69 zł zamiast 160 zł,3 zabiegi mezoterapii bezigłowej z peelingiem kawitacyjnym oraz masażem za 195 zł zamiast 480 zł.  Sensual Lady to gabinet kosmetyki profesjonalnej, w którym odnajdziesz spokój, niepowtarzalny klimat oraz fachową obsługę kosmetyczną, która dobierze zabiegi odpowiednie dla Twoich potrzeb. Salon pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie kosmetycznym oraz używa kosmetyków renomowanych marek. Gabinet Sensual Lady charakteryzuje sumienność i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług kosmetycznych.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Sensual Lady al. Niepodległości 689, 81-854 Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj