Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny z kwasami i masażem albo oxybrazja w Sensual Lady

59 zł zamiast 150 zł za mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny z kwasami i masażem albo oxybrazję z mezoterapią w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie! Promienna cera bez niedoskonałości!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 61%

59 zł zamiast 150 zł za mikrodermabrazję lub peeling kawitacyjny z kwasami i masażem albo oxybrazję z mezoterapią w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie! Promienna cera bez niedoskonałości!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 20.06.2018 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • 1 kupon = zabieg na twarz i szyję do wyboru: mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny + peeling na bazie kwasu azelainowego i mlekowego Xylogic plus masaż albo oxybrazja + mezoterapia bezigłowa albo oxybrazja z maską i masażem.
  • Na miejscu należy okazać kupon wydrukowany lub na ekranie smartfona.
  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Wymagana rezerwacja terminu wizyty - tel. 888 949 292, z podaniem kodu kuponu i numeru ID. W przypadku nieprzybycia na umówiony termin lub nieodwołania rezerwacji najpóźniej na 24h przed terminem, kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny lub oxybrazja na twarz i szyję! Wybierz zabieg dla siebie!Oczyść swoją cerę, zredukuj przebarwienia! Niech Twoja skóra nabierze pięknego, zdrowego kolorytu!Transport substancji aktywnych w głąb skóry! Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu!  Zabieg na twarz i szyję do wyboru:mikrodermabrazja z kwasem azelainowym i mlekowym oraz masażem,peeling kawitacyjny z kwasem azelainowym i mlekowym oraz masażem,oxybrazja z mezoterapią bezigłową,oxybrazja z maską i masażem.  Sensual Lady to gabinet kosmetyki profesjonalnej, w którym odnajdziesz spokój, niepowtarzalny klimat oraz fachową obsługę kosmetyczną, która dobierze zabiegi odpowiednie dla Twoich potrzeb. Salon pracuje na najnowocześniejszym sprzęcie kosmetycznym oraz używa kosmetyków renomowanych marek. Gabinet Sensual Lady charakteryzuje sumienność i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług kosmetycznych.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Sensual Lady al. Niepodległości 689, 81-854 Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj