59 zł

Wartość: 120 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 51%

Zadbaj o swoje stopy! Od 59 zł zamiast 120 zł za pedicure medyczny z maską lub masażem albo pedicure kwasami Callus Peel w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 520 25 70.
  • 1 kupon = pedicure medyczny lub pedicure medyczny z maską na stopy lub pedicure medyczny z maską na stopy i masażem lub pedicure kwasami Callus Peel.

Opis szczegółowy

Zadbaj o stan stóp! Skutecznie usuń zrogowaciały naskórek, odciski, modzele, nagniotki!Zyskaj miękką i aksamitnie gładką skórę stóp bez schorzeń i niedoskonałości!Poczuj ulgę w bólu, usuń skutecznie zrogowaciały naskórek, odciski, modzele i nagniotki!Profesjonalny salon, wykwalifikowany personel i indywidualne podejście do każdego klienta!  4 opcje do wyboru:pedicure medyczny za 59 zł zamiast 120 zł,pedicure medyczny z maską na stopy za 69 zł zamiast 140 zł,pedicure medyczny z maską na stopy i masażem za 89 zł zamiast 180 zł,pedicure kwasami Callus Peel za 99 zł zamiast 200 zł. Skóra i paznokcie u stóp ciągle narażone są na liczne niebezpieczeństwa, a przez to bardzo podatne na nieprzyjemne dla nas schorzenia. Kiedy pojawiają się na niej niedoskonałości, zwykły pedicure już nie wystarcza. Pedicure medyczny lub kwasami sprawi, że skóra na stopach stanie się aksamitnie gładka i miękka, co zagwarantuje uczucie komfortu i świeżości. Pozwoli również utrzymać świeżość osobom, które borykają się z problemem nadmiernej potliwości stóp.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Śr, 20 Luty 2019 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Instytut Zdrowia i Urody La Peri ul. Grunwaldzka 116/2, 80-244 Gdańsk

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj