Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sopot: 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Baltiqa Day Spa

Od 59 zł zamiast 260 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Baltiqa Day Spa w Villa Baltica w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 260 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 77%

Od 59 zł zamiast 260 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Baltiqa Day Spa w Villa Baltica w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Kupon ważny do 31.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • 1 kupon = 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej z eksfoliacją kwasem glikolowym (25% lub 35%) i masażem twarzy.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 555 28 07.

Opis szczegółowy

Mikrodermabrazja złuszczy martwy naskórek, spłyci zmarszczki, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny!Dzięki kwasom odświeżysz swoją cerę, pozbędziesz się blizn potrądzikowych i przebarwień!Doświadczony zespół specjalistów Salonu gwarantuje profesjonalną obsługę i fantastyczne rezultaty!  Do wyboru masz:1 zabieg mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 59 zł zamiast 260 zł,3 zabiegi mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 149 zł zamiast 780 zł,6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 249 zł zamiast 1560 zł,  Każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej zachować piękny i młody wygląd. Jednak codzienny stres, zanieczyszczone powietrze, promienie słoneczne, a także upływający czas, pozbawiają skórę jędrności i elastyczności oraz powodują jej przebarwienia. Wybierz pakiet zabiegów oczyszczających i likwidujących przebarwienia, pozbądź się niedoskonałości!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa ul. Emilii Plater 1, Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj