Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Makijaż permanentny oczu, ust lub brwi

Uwodź spojrzeniem i podkreśl swoje piękno! Od 149 zł zamiast 500 zł za makijaż permanentny oczu, ust lub brwi w Klinice Elixir w Gdyni!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

149 zł

Wartość: 500 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: 70%

Uwodź spojrzeniem i podkreśl swoje piękno! Od 149 zł zamiast 500 zł za makijaż permanentny oczu, ust lub brwi w Klinice Elixir w Gdyni!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 501 402 709.
  • 1 kupon = makijaż permanentny brwi metodą ombre, pudrową lub cieniowania albo makijaż permanentny kreski górnej (linia rzęs) lub makijaż permanentny kreski dolnej (linia rzęs) albo makijaż permanentny kreski górnej i dolnej (linia rzęs) na powiekach albo makijaż permanentny ust lub ust z wypełnieniem.
  • Cena kuponu tyczy się 1 pigmentacji i nie obejmuje korekty.
  • Kupon ważny do 31.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Makijaż permanentny nigdy się nie rozmazuje i nie zostawia śladów! Wyglądaj atrakcyjnie w każdej sytuacji!Zabieg całkowicie bezpieczny dla oczu i skóry! Dodaj spojrzeniu lub ustom głębi i uwodzicielskiego czaru!Do wyboru makijaż brwi metodą ombre, pudrową lub cieniowania - zdecyduj, która jest najlepsza dla Ciebie!  4 opcje do wyboru:makijaż permanentny kreski górnej (linia rzęs) za 149 zł zamiast 500 zł,makijaż permanentny kreski dolnej (linia rzęs) za 149 zł zamiast 500 zł,makijaż permanentny kreski górnej i dolnej (linia rzęs) na powiekach za 209 zł zamiast 650 zł,makijaż permanentny brwi metodą ombre, pudrową lub cieniowania za 219 zł zamiast 800 zł,makijaż permanentny ust za 249 zł zamiast 1000 zł,makijaż permanentny ust z wypełnieniem za 299 zł zamiast 1300 zł.  Makijaż permanentny jest zabiegiem kosmetycznym polegającym na wprowadzeniu pigmentu w przestrzeń sięgającą od 2-3 warstw naskórka. Rezultatem jest długotrwały, nie wymagający już poświęcenia czasu makijaż podkreślający brwi i oczy. Makijaż permanentny nigdy się nie zmywa, nie rozmazuje i nie zostawia śladów. Zawsze wygląda idealnie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Klinika Elixir Świętojańska 41/7

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj