Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sopot: ekskluzywny pakiet Spa: aromatyczny peeling, relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie dla 1 lub 2 osób w Baltiqa Day Spa

Od 129 zł zamiast 370 zł za ekskluzywny pakiet Spa: aromatyczny peeling, relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie fińskiej dla 1 lub 2 osób w Baltiqa Day Spa w Villa Baltica w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

129 zł

Wartość: 370 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: 65%

Od 129 zł zamiast 370 zł za ekskluzywny pakiet Spa: aromatyczny peeling, relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie fińskiej dla 1 lub 2 osób w Baltiqa Day Spa w Villa Baltica w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Pakiet obejmuje: peeling całego ciała ciała, aromatyczno-relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz 60-minutowy seans w saunie fińskiej.
  • Całość trwa około 120 minut.
  • 1 kupon = odprężający pakiet Spa dla 1 lub 2 osób.
  • Kupon ważny do 20.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 555 28 07 (pon.-sob. w godz. 10-18, niedz. w godz. 10-17).

Opis szczegółowy

Podarujcie sobie odrobinę relaksu i wytchnienia, poprawcie ukrwienie i oczyśćcie organizm z toksyn!Pakiet obejmuje aromatyczny peeling, masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie fińskiej!Sprawcie komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!  Do wyboru 2 opcje:odprężający pakiet Spa dla 1 osoby za 129 zł zamiast 370 zł,odprężający pakiet Spa dla 2 osób za 245 zł zamiast 740 zł.  We współczesnym świecie masaż stał się nie tylko sposobem leczenia i profilaktyki. To przede wszystkim zabieg odprężający, mający działanie harmonizujące ciało, umysł i ducha. Podarujcie sobie niezapomniane chwile w ekskluzywnym salonie Spa w hotelu Villa Baltica! Skorzystajcie z chwili odpoczynku i poprawcie swoje samopoczucie! Pakiet Spa obejmuje:peeling całego ciała,aromatyczno-relaksacyjny masaż ciała,relaksacyjny masaż twarzy,zabieg na dłonie,60-minutowy seans w saunie fińskiej.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa ul. Emilii Plater 1, Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj