129 zł

Wartość: 370 zł

Cena: 129 zł

Oszczędzasz: 65%

Od 129 zł zamiast 370 zł za ekskluzywny pakiet Spa: aromatyczny peeling, relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie fińskiej dla 1 lub 2 osób w Baltiqa Day Spa w Villa Baltica w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Pakiet obejmuje: peeling całego ciała ciała, aromatyczno-relaksacyjny masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz 60-minutowy seans w saunie fińskiej.
  • Całość trwa około 120 minut.
  • 1 kupon = odprężający pakiet Spa dla 1 lub 2 osób.
  • Kupon ważny do 20.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 555 28 07 (pon.-sob. w godz. 10-18, niedz. w godz. 10-17).

Opis szczegółowy

Podarujcie sobie odrobinę relaksu i wytchnienia, poprawcie ukrwienie i oczyśćcie organizm z toksyn!Pakiet obejmuje aromatyczny peeling, masaż ciała i twarzy, zabieg na dłonie oraz seans w saunie fińskiej!Sprawcie komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!  Do wyboru 2 opcje:odprężający pakiet Spa dla 1 osoby za 129 zł zamiast 370 zł,odprężający pakiet Spa dla 2 osób za 245 zł zamiast 740 zł.  We współczesnym świecie masaż stał się nie tylko sposobem leczenia i profilaktyki. To przede wszystkim zabieg odprężający, mający działanie harmonizujące ciało, umysł i ducha. Podarujcie sobie niezapomniane chwile w ekskluzywnym salonie Spa w hotelu Villa Baltica! Skorzystajcie z chwili odpoczynku i poprawcie swoje samopoczucie! Pakiet Spa obejmuje:peeling całego ciała,aromatyczno-relaksacyjny masaż ciała,relaksacyjny masaż twarzy,zabieg na dłonie,60-minutowy seans w saunie fińskiej.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Baltiqa Day Spa ul. Emilii Plater 1, Sopot

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.