Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Sopot: 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Hotelu Rezydent*****

Od 59 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Spa Hotelu Rezydent***** w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 67%

Od 59 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w Spa Hotelu Rezydent***** w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 691 703 758 (pon.-sob. w godz. 10-18, niedz. w godz. 10-17).
  • 1 kupon = 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej z eksfoliacją kwasem glikolowym (25% lub 35%) i masażem twarzy.
  • Kupon ważny do 15.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Zadbaj o swoją cerę w ekskluzywnym salonie Spa w Hotelu Rezydent***** w Sopocie!Mikrodermabrazja złuszczy martwy naskórek, spłyci zmarszczki, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny!Dzięki kwasom odświeżysz swoją cerę, pozbędziesz się blizn potrądzikowych i przebarwień!  Do wyboru masz:1 zabieg mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 59 zł zamiast 180 zł,3 zabiegi mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 149 zł zamiast 540 zł,6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 249 zł zamiast 1080 zł,  Zachowaj młody wygląd jak najdłużej! Wybierz pakiet zabiegów oczyszczających i likwidujących przebarwienia w ekskluzywnym salonie Baltiqa Day Spa w hotelu Rezydent***** w Sopocie i pozbądź się niedoskonałości!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa Hotel Rezydent***** plac Konstytucji 3 Maja 3, Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.