29 zł

Wartość: 70 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: 59%

29 zł zamiast 70 zł za strzyżenie i modelowanie włosów wraz z zabiegiem regeneracyjnym: ampułką z sauną ozonową lub terapią olejkami Q3 w Salonie Agnieszki Strzeszewskiej!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = mycie, strzyżenie i modelowanie włosów dowolnej długości oraz zabieg regeneracyjny do wyboru: ampułka Estelle z sauną ozonową lub terapia olejkami Q3.
  • Kupon ważny do 10.05.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 733 476 123.

Opis szczegółowy

Wyeksponuj najatrakcyjniejsze elementy Twojej urody za pomocą idealnie dobranej fryzury!Ampułka z sauną ozonową nawilża, nadaje połysk, wzmacnia strukturę włosa od wewnątrz!Terapia olejkami chroni włosy przed wysuszeniem i oddziaływaniem wysokich temperatur!  Odpowiednio dobrana fryzura i miękkie, lśniące włosy to atut każdej kobiety. Zdecyduj się na strzyżenie z zabiegiem regeneracyjnym! Do wyboru nawilżający zabieg z ampułką i sauną lub innowacyjna terapia olejkami Q3! W pakiecie otrzymasz:mycie,strzyżenie i modelowanie włosów dowolnej długości,zabieg regeneracyjny do wyboru: ampułka Estelle z sauną ozonową lub terapia olejkami Q3.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 25 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Salon Agnieszki Strzeszewskiej Malczewskiego 78D, Gdańsk

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.