Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Manicure klasyczny lub hybrydowy w Studio Feniks

Od 19 zł zamiast 38 zł za manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym lub hybrydowym w Studiu Feniks w samym centrum Głównego Miasta w Gdańsku!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

19 zł

Wartość: 38 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 50%

Od 19 zł zamiast 38 zł za manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym lub hybrydowym w Studiu Feniks w samym centrum Głównego Miasta w Gdańsku!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym lub hybrydowym.
  • Kupon ważny do 10.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 301 62 07.

Opis szczegółowy

Bardzo dogodna lokalizacja - salon w samym centrum gdańskiego Głównego Miasta! Manicure klasyczny wzmocni i odżywi Twoje paznokcie, nadając im naturalny połysk!Innowacyjny lakier hybrydowy - połączenie najlepszych cech lakieru do paznokci z właściwościami żelu!Lakier nie blaknie, nie kruszy się i nie niszczy płytki paznokcia! Duży wybór kolorów!  Do wyboru masz:manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym za 19 zł zamiast 38 zł,manicure klasyczny z malowaniem lakierem hybrydowym za 35 zł zamiast 70 zł. Dłonie są wizytówką każdego człowieka. Niestety, nie zawsze jest czas na właściwe dbanie o ich estetykę. Praca, porządki domowe i ciągła styczność z różnego rodzaju detergentami na pewno nie pomagają w ich pielęgnacji. Manicure klasyczny z malowaniem jest zabiegiem pielęgnacyjnym, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Studio Feniks ul. Świętojańska 66, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj