19 zł

Wartość: 38 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 50%

Od 19 zł zamiast 38 zł za manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym lub hybrydowym w Studiu Feniks w samym centrum Głównego Miasta w Gdańsku!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 kupon = manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym lub hybrydowym.
  • Kupon ważny do 10.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu - tel. 58 301 62 07.

Opis szczegółowy

Bardzo dogodna lokalizacja - salon w samym centrum gdańskiego Głównego Miasta! Manicure klasyczny wzmocni i odżywi Twoje paznokcie, nadając im naturalny połysk!Innowacyjny lakier hybrydowy - połączenie najlepszych cech lakieru do paznokci z właściwościami żelu!Lakier nie blaknie, nie kruszy się i nie niszczy płytki paznokcia! Duży wybór kolorów!  Do wyboru masz:manicure klasyczny z malowaniem lakierem tradycyjnym za 19 zł zamiast 38 zł,manicure klasyczny z malowaniem lakierem hybrydowym za 35 zł zamiast 70 zł. Dłonie są wizytówką każdego człowieka. Niestety, nie zawsze jest czas na właściwe dbanie o ich estetykę. Praca, porządki domowe i ciągła styczność z różnego rodzaju detergentami na pewno nie pomagają w ich pielęgnacji. Manicure klasyczny z malowaniem jest zabiegiem pielęgnacyjnym, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzony cel!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pon, 19 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Studio Feniks ul. Świętojańska 66, Gdańsk

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.