Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

1 lub 3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym i peelingiem kawitacyjnym

Od 79 zł zamiast 180 zł za 1 lub 3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym, masażem i maską w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

79 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: 56%

Od 79 zł zamiast 180 zł za 1 lub 3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym, masażem i maską w Gabinecie Sensual Lady w Sopocie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać 3 kupony.
  • Na miejscu należy okazać kupon wydrukowany lub na ekranie smartfona.
  • 1 kupon = 1 lub 3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym oraz maską albo 1 lub 3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym, masażem oraz maską.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. Kupon ważny od razu po zakupie.
  • Wymagana rezerwacja terminu wizyty - tel. 888 949 292, z podaniem kodu kuponu i numeru ID. W przypadku nieprzybycia na umówiony termin lub nieodwołania rezerwacji najpóźniej na 24h przed terminem, kupon uznaje się za wykorzystany.

Opis szczegółowy

Fale radiowe z peelingiem kawitacyjnym na twarz i szyję z maską! W opcjach również masaż!Popraw jędrność swojej skóry, pozbądź się zmarszczek! Niech Twoja cera nabierze zdrowego wyglądu!Komfortowy i bezinwazyjny zabieg! Najwyższa jakość świadczonych usług kosmetycznych!  Do wyboru masz 4 opcje:1 zabieg falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym oraz maską za 79 zł zamiast 180 zł,3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym oraz maską za 199 zł zamiast 540 zł,1 zabieg falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym, masażem oraz maską za 99 zł zamiast 190 zł,3 zabiegi falami radiowymi z laserem biostymulującym, peelingiem kawitacyjnym, masażem oraz maską za 249 zł zamiast 570 zł.  Wskazania:podniesienie owalu twarzy i podbródka,ujędrnienie struktury skóry,spłycenie głębokich zmarszczek,zmniejszenie „worków” pod oczami i „kurzych łapek”,odbudowa kolagenu,terapia zapobiega starzeniu – profilaktyka,zmniejszenie przebarwień,redukcja zanieczyszczeń, rozszerzonych porów i stanów zapalnych.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Sensual Lady al. Niepodległości 689, 81-854 Sopot

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj