Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Reda: 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w River Style***

Od 59 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w ekskluzywnym Spa hotelu River Style*** w Redzie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

59 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: 67%

Od 59 zł zamiast 180 zł za 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy w ekskluzywnym Spa hotelu River Style*** w Redzie!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 669 701 676 (pon.-sob. w godz. 10-18, niedz. w godz. 10-17).
  • 1 kupon = 1, 3 lub 6 zabiegów mikrodermabrazji diamentowej z eksfoliacją kwasem glikolowym (25% lub 35%) i masażem twarzy.
  • Kupon ważny do 30.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Odkryj luksusowe Spa hotelu River Style***! Najwyższa jakość usług, komfort i elegancja!Mikrodermabrazja złuszczy martwy naskórek, spłyci zmarszczki, pobudzi produkcję kolagenu i elastyny!Dzięki kwasom odświeżysz swoją cerę, pozbędziesz się blizn potrądzikowych i przebarwień!  Do wyboru masz:1 zabieg mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 59 zł zamiast 180 zł,3 zabiegi mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 149 zł zamiast 540 zł,6 zabiegów mikrodermabrazji z eksfoliacją kwasem glikolowym i masażem twarzy za 249 zł zamiast 1080 zł,  Codzienny stres, zanieczyszczone powietrze, promienie słoneczne, a także upływający czas, pozbawiają skórę jędrności i elastyczności oraz powodują jej przebarwienia. Zachowaj młody wygląd jak najdłużej! Wybierz pakiet zabiegów oczyszczających i likwidujących przebarwienia w ekskluzywnym salonie Baltiqa Day Spa w hotelu River Style*** i pozbądź się niedoskonałości!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Baltiqa Day Spa Hotel River Style ul. Pucka 10, Reda

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj