Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Depilacja woskiem na różne partie ciała w La Peri

Od 19 zł zamiast 40 zł za depilację woskiem wybranej partii ciała: wąsik, broda, baczki, bikini płytkie lub głębokie, łydki, nogi lub pachy w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

19 zł

Wartość: 40 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: 53%

Od 19 zł zamiast 40 zł za depilację woskiem wybranej partii ciała: wąsik, broda, baczki, bikini płytkie lub głębokie, łydki, nogi lub pachy w Instytucie Zdrowia i Urody La Peri w Gdańsku!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • 1 osoba może wykorzystać dowolną liczbę kuponów.
  • Kupon ważny do 6.04.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 58 520 25 70, 577 745 435 lub 531 363 316.

Opis szczegółowy

Idealnie gładka skóra na długi czas! Efekt utrzymujący się do nawet 4 tygodni!Bardzo skuteczna metoda depilacji, osłabiająca odrastające włoski! Alternatywa dla golarki!Doświadczony zespół specjalistów z Instytutu La Peri gwarantuje fantastyczne rezultaty!  Masz kilka opcji do wyboru:depilacja woskiem: wąsik, broda lub baczki za 19 zł zamiast 40 zł,depilacja woskiem: bikini płytkie lub pachy za 29 zł zamiast 60 zł,depilacja woskiem: łydki za 39 zł zamiast 80 zł,depilacja woskiem: całe nogi za 49 zł zamiast 100 zł,depilacja woskiem: bikini głębokie za 59 zł zamiast 120 zł. Instytut Zdrowia i Urody La Peri to nowoczesny i ekskluzywny salon położony w centrum Gdańska Wrzeszcza, świadczący profesjonalne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging oraz kosmetologii i podologii. Oferuje swoim pacjentom pełen zakres usług, świadczonych na najwyższym poziomie.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Instytut Zdrowia i Urody La Peri ul. Grunwaldzka 116/2, 80-244 Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.