99 zł

Wartość: 897 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 89%

99 zł zamiast 897 zł za 3 zabiegi depilacji laserowej IPL + RF na wybraną partię ciała w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique! Usuń zbędne owłosienie i ciesz się gładką skórą!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 506 799 558.
  • 1 kupon = karnet 3 zabiegów depilacji laserowej IPL+RF na wybraną partię ciała: brodę, linię białą, pachy, dłonie, okolice bikini (bikini płytkie), stopy, wąsik, baczki.
  • Kupon należy wymienić na karnet do 15.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Istnieje możliwość fotodepilacji pełnego bikini - dopłata 50 zł za 1 zabieg.

Opis szczegółowy

Pozbądź się zbędnego owłosienia raz na zawsze! Zyskaj piękną, gładką skórę!Połączenie dwóch technologii - fal świetlnych i fal radiowych zapewnia najlepsze efekty!Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów gwarantuje fantastyczne rezultaty!  Gładka i piękna skóra to marzenie każdej kobiety! Dzięki nowoczesnemu urządzeniu E-Light możesz zapomnieć o maszynkach, woskach i depilatorach. Połączenie dwóch technologii - fal świetlnych i fal radiowych gwarantuje najlepsze efekty! Pozbądź się zbędnego owłosienia już na zawsze!

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Nd, 25 Luty 2018 23:59:00 +0100

Kup teraz

Adres

Gabinet Kosmetyki Laserowej Esthetique ul. Migowska 58, Gdańsk

Podobne aktualne promocje z Trójmiasta

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.