Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Karnet 3 zabiegów depilacji laserowej IPL+RF w Esthetique

99 zł zamiast 897 zł za 3 zabiegi depilacji laserowej IPL + RF na wybraną partię ciała w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique! Usuń zbędne owłosienie i ciesz się gładką skórą!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

99 zł

Wartość: 897 zł

Cena: 99 zł

Oszczędzasz: 89%

99 zł zamiast 897 zł za 3 zabiegi depilacji laserowej IPL + RF na wybraną partię ciała w Gabinecie Kosmetyki Laserowej Esthetique! Usuń zbędne owłosienie i ciesz się gładką skórą!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 506 799 558.
  • 1 kupon = karnet 3 zabiegów depilacji laserowej IPL+RF na wybraną partię ciała: brodę, linię białą, pachy, dłonie, okolice bikini (bikini płytkie), stopy, wąsik, baczki.
  • Kupon należy wymienić na karnet do 15.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Istnieje możliwość fotodepilacji pełnego bikini - dopłata 50 zł za 1 zabieg.

Opis szczegółowy

Pozbądź się zbędnego owłosienia raz na zawsze! Zyskaj piękną, gładką skórę!Połączenie dwóch technologii - fal świetlnych i fal radiowych zapewnia najlepsze efekty!Wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów gwarantuje fantastyczne rezultaty!  Gładka i piękna skóra to marzenie każdej kobiety! Dzięki nowoczesnemu urządzeniu E-Light możesz zapomnieć o maszynkach, woskach i depilatorach. Połączenie dwóch technologii - fal świetlnych i fal radiowych gwarantuje najlepsze efekty! Pozbądź się zbędnego owłosienia już na zawsze!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gabinet Kosmetyki Laserowej Esthetique ul. Migowska 58, Gdańsk

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.