Wartość: b/d

Cena: b/d

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

Planujesz kilkudniowy urlop? Chcesz spędzić go wyjątkowo? Citeam zaprasza Cię na szlak Wielkich Jezior Mazurskich. Za tygodniowy czarter jachtu Sasanka 660 Supernova zapłacisz tylko 429 zł! Spiesz się – ilość kuponów jest ograniczona!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

 • Korzyści
  Kupon uprawnia do wypożyczenia jachtu Sasanka 660 Supernova na okres tygodnia /w zmianach sobota - sobota/ z opcją zamiany w maju, wrześniu i październiku na jacht większy tj. Tango 780S lub Twister 800n.
 • Pamiętaj
  Kupon można zrealizować w terminach od 19 maja do 25 czerwca oraz od 3 września do 25 października 2011,
  Ilość dostępnych jachtów to 6 szt. tygodniowo,
  Wymagana rezerwacja tel. 603-846199 lub e-mail: info@keja.com.pl,
  Decyduje kolejność zgłoszeń,
  Kupon nie łączy się z innymi zniżkami,
 • Czarterujący powinien posiadać patent żeglarski. Osoby nie mające uprawnień mogą skorzystać z dodatkowej oferty wynajęcia sternika (150 zł/doba +wyżywienie).

Opis szczegółowy

KorzyściKupon uprawnia do wypożyczenia jachtu Sasanka 660 Supernova na okres tygodnia /w zmianach sobota - sobota/ z opcją zamiany w maju, wrześniu i październiku na jacht większy tj. Tango 780S lub Twister 800n.

PamiętajKupon można zrealizować w terminach od 19 maja do 25 czerwca oraz od 3 września do 25 października 2011,Ilość dostępnych jachtów to 6 szt. tygodniowo,Wymagana rezerwacja tel. 603-846199 lub e-mail: info@keja.com.pl,Decyduje kolejność zgłoszeń,Kupon nie łączy się z innymi zniżkami,

Czarterujący powinien posiadać patent żeglarski. Osoby nie mające uprawnień mogą skorzystać z dodatkowej oferty wynajęcia sternika (150 zł/doba +wyżywienie).

Jedyne 429,00 zł za tygodniowy czarter jachtu Sasanka 660 Supernova to doskonały pomysł na spędzenie wolnego czasu nad najpiękniejszymi Jeziorami w Polsce - na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Spędź urlop na MazurachCzarter rozpoczyna się w Węgorzewie, w znanym Porcie Keja. Położenie Portu Keja na początku szlaku WJM /250km z Gdańska, 270 km od Warszawy, 120 km od Olsztyna. To idealne miejsce do rozpoczęcia przygody ze słońcem, żaglami i przepiękną mazurską przyrodą. Oferta obejmuje tygodniowy (od soboty do soboty) czarter jachtu Sasanka 660 Supernova. Za dopłatą możesz zmienić jacht na większy!

Rozpocznij Turystyczną wyprawę już w samochodzie! - serdecznie polecamy dojazd północnymi drogami - praktycznie bez korków. Z Elbląga kieruj się na Braniewo trasą S22, potem 507 na Pieniężno a dalej przez Górowo Iławieckie, Bartoszyce, Korsze Barciany do Węgorzewa. Teren bezludny, w każdej miejscowości perełka: Pieniężno z Katedrą i ruinami zamku krzyżackiego, Górowo ze starym centrum jak z Toscani, Barciany - ruiny zamku krzyżackiego.

Proponowane przez Port jachty są bezpieczne w pełni wyposażone i ubezpieczone. Sasanka 660 Supernova - to przyjemny rodzinny jacht turystyczny, zdolny do przewozu max 6 osób. Nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w prowadzeniu, prosta jednoosobowa obsługa z kokpitu, bardzo małe zanurzenie pozwala cumować niemal do każdego mazurskiego brzegu, jacht jest bezpieczny a wnętrze bardzo funkcjonalne i wygodne.

Tango 780S - to jacht regatowo-turystyczny, o bardzo dobrych właściwościach nautycznych. Pod pokładem znajdują się koje dla max 6 dorosłych osób. Wszystkie liny sprowadzone są do kokpitu umożliwiając jednoosobową obsługę. Duża zaletą tej konstrukcji jest niewielkie zanurzenie i możliwość cumowania rufą niemalże na brzegu.

Twister 800n - to nowoczesny jacht regatowo-turystyczny zdolny do przewozu max. 8 osób. Jacht o pięknej sportowej sylwetce i dużej powierzchni w kokpicie. Jacht charakteryzuje się dużą statecznością oraz możliwością efektywnego żeglowania przy ostrych kursach.

Wybierz Port KejaPort Keja zajmuje się czarterem ponad 30 nowoczesnych jachtów kabinowych i kompleksowym świadczeniem usług portowych. Port Keja, w ciągu 14 letniej działalności, zamienił się z małego porciku w atrakcyjną marinę z pełną infrastrukturą żeglarską. Znajdziecie tu sklepy: spożywczy, żeglarski, sanitariaty, serwis silników oraz bazę gastronomiczną w postaci Tawerny Keja, Restauracji Mama Mia oraz Ogródek Letni. W trakcie sezonu przez marinę przetaczają się tysiące żeglarzy, tworząc szczególną bardzo przyjemną atmosferę tego miejsca.

Odpocznij od codziennych spraw inaczej niż zwykle. Urlop, jacht, woda i zachwycająca przyroda - czy można chcieć czegoś więcej?


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Węgorzewo,Braci Ejsmondów 2

http://www.keja.com.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj