25 zł

Wartość: 50 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

Od 25 zł za jedną z kart stałego klienta na tor gokartowy PitStop-Gdynia. Skorzystaj z udogodnień z kartą złotą, srebrną lub brązową!

Zniżka zakupów grupowych z Trójmiasta

Ważne

 • Każda karta gwarantuje zniżkę:- karta brązowa: 10% i jedna darmowa jazda 7-minutowa,- karta srebrna: 20% i dwie darmowe jazdy 7-minutowe,- karta złota: 30% i trzy darmowe jazdy 7-minutowe,
 • Karty mają możliwość gromadzenia punktów przyznawanych - punkty zamienisz na nagrody,
 • W PitStop-Gdynia spotkasz doświadczoną obsługę, co zapewni Ci bezpieczeństwo i dobrą zabawę pełną adrenaliny,
 • Cennik gokartowy - pitstop-gdynia.pl.

Warunki

 • 1 osoba może wykorzystać maksymalnie 1 kupon,
 • Minimalny wzrost uczestnika to 120 cm,
 • Tor ma 450 m długości i 7 m szerokości,
 • Oferta jest limitowana,
 • Firma jest otwarta codziennie od 14:00 do 22:00.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Jeżeli lubisz czuć zapach spalin po skończonej pracy, to albo często stoisz w korkach, albo wiesz, czym są emocje toru gokartowego. W przypadku odpowiedzi numer 2 mamy dla Ciebie nie lada gratkę! Wyobraź sobie, że dzięki naszej ofercie możesz kontynuować pasję do mini wyścigów ze stałą zniżką. Wystarczy wybrać wariant kuponu obejmujący jedną z trzech kart stałego klienta i kliknąć Kup Teraz!

Co z kuponem?
W zależności od wybranego wariantu kuponu możesz stać się posiadaczem jednej z trzech kart stałego klienta. Każda z nich gwarantuje wiele profitów - niższą cenę i...

 • Karta brązowa: gwarantuje 10% zniżki na przyszłe przejazdy; dodatkowo otrzymujesz możliwość bezpłatnego skorzystania z jednego, 7-minutowego przejazdu,
 • Karta srebrna: to 20% zniżki na przyszłe przejazdy; poza tym dwa gratisowe, 7-minutowe przejazdy,
 • Karta złota: daje aż 30% zniżki na korzystanie z przyjemności sterowania gokartem; dla zwiększenia wrażeń dodatkowo otrzymujesz trzy 7-minutowe przejazdy.

Unikalną zaletą karty złotej jest dostęp do systemu indywidualnego pomiaru czasu. Jak to działa? System Freelap składa się z nadajnika i odbiornika. Odbiornik automatycznie mierzy, rejestruje i wyświetla czas pokonania danego odcinka lub całej trasy. Dzięki temu możesz idealnie dobrać taktykę jazdy, opierając się na stale aktualizowanych wynikach każdego okrążenia lub odcinka. Dlatego z kartą złotą zyskujesz nie tylko dodatkowe zniżki, ale także taktyczną przewagę nad przeciwnikami!
Wiesz już wszystko o kartach. Pora zatem na opis tego, gdzie z nich skorzystasz!

Odkryj w sobie rajdowy talent
Tor kartingowy, na który Cię zapraszamy, ma 450 m długości (szerokość 7 m), nową asfaltową powierzchnię, specjalne bandy z polietylenu oraz pomiar czasu, co gwarantuje superzabawę i bezpieczeństwo. Poruszać się będziesz maszyną z piekła rodem, czyli 1 z 17 nowoczesnych gokartów marki Caroli Kart.

Gokarty wyposażone są w specjalne zagłówki, regulowane fotele, pedał gazu i hamulca oraz nowatorski system amortyzacji kierownicy. Prosta i szybka regulacja prędkości sprawia, że jest to najbezpieczniejszy sprzęt na światowym rynku kartingu komercyjnego. Silniki o pojemności 270 cc, mocy 9,5 KM, z szybkimi przełożeniami, gwarantują jakość jazdy, jakiej nie doznasz nigdzie indziej!

Pakiet z czystą adrenaliną w cenie
PitStop-Gdynia to miejsce stworzone nie tylko dla tych, którzy lubią czuć adrenalinę, ścigając się ze znajomymi, czy dla tych, którzy interesują się militariami i uwielbiają paintball. To również, dzięki symulatorom samochodowym, ulubione miejsce spotkań miłośników motoryzacji. Jeśli masz ochotę po prostu posiedzieć przy kominku z kubkiem rozgrzewającego trunku w ręce i obejrzeć mecz lub posłuchać dobrej muzyki, to przy Węglowej 22 w Gdyni na pewno dostaniesz, czego chcesz.

Przyjemność z jazdy gokartem ze stałą zniżką? Wystarczy kupon Citeam na kartę stałego klienta!

25 50 zł zamiast 25 zł Oszczędzasz 50% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Gdynia,Węglowa 22

http://www.pitstop-gdynia.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj