12,5 zł

Wartość: 25 zł

Cena: 12,5 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

12,50 zł zamiast 25 zł za strzyżenie dziewczynki lub chłopca w salonie fryzjerskim dla dzieci Zaczarowane Nożyczki

Zniżka zakupów grupowych z Torunia

Ważne

  • Wszyscy dzielni klienci dostają w prezencie lizaka i balonik,
  • Miejsce stworzone z myślą o dzieciach!
  • Czas wykonywania usługi dostosowany jest do potrzeby dziecka,
  • Sprawdź salon dla maluchów, na stronie internetowej.

Warunki

  • Godziny otwarcia:- poniedziałek-piątek, 10:00-18:00,- sobota, 10:00-14:00,
  • Jedno dziecko może zrealizować tylko jeden kupon.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Zaczarowane Nożyczki to pierwszy salon w Toruniu stworzony specjalnie dla dzieci. Zamiast na zwykłych fotelach, dzieci siedzą na figurkach przypominających maszyny na żetony - koniku, Myszce Miki lub skrzacie. Pozwala to zapomnieć, że obcinanie włosów to czasem stresujące przeżycie. Podczas obcinania dzieci mogą w telewizorkach-pluszakach obejrzeć ulubioną bajkę lub uciąć sobie miłą pogawędkę z „ciocią” fryzjerką, która fachowo i sprawnie stworzy nową fryzurkę. Czego chcieć więcej? 50% zniżki Cieteam!


Salon przystosowany jest dla dzieci - nie ma żadnych niebezpiecznych rzeczy na stoliczkach, a nożyczki trzymają w rękach tylko panie, które specjalizują się w strzyżeniu dzieci.

Wszystkie potrzeby
Na miejscu jest też toaleta dla dzieci w morskich kolorach: a w niej sedes, nakładka dziecięca na sedes oraz nocniczek - w razie gdyby oczekiwanie na strzyżenie trwało ciut dłużej. Dla opiekunów najmniejszych pociech dostępny jest przewijak i chusteczki do wycierania w osobnym pomieszczeniu!

Zabawa i rozluźnienie
W oczekiwaniu na strzyżenie dzieciaczki mogą pobawić się w specjalnie przygotowanym dla nich kąciku zabaw pełnym pluszaków, klocków, baniek mydlanych, książeczek i czasopism dziecięcych. Dla spragnionych dużych i małych - czysta woda do picia.

Zaczarowane Nożyczki
To salon, który od wejścia zaprasza kolorowymi motywami dziecięcymi namalowanymi na ścianach, stwarzającymi wrażenie bycia w bajkowej krainie. Wiedząc jak dużym stresem dla dzieci jest obcięcie włosów, możliwe jest wykonanie fryzurki na kolanach u mamy czy taty, aby malec czuł się jak najbezpieczniej. W trakcie strzyżenia, dzieci mogą w telewizorku obejrzeć bajkę, która umili i skróci czas oczekiwania. Wszyscy dzielni klienci dostają w prezencie lizaka i balonik.
Każde obcięcie na życzenie rodziców może być uwiecznione na zdjęciu, które zostanie przekazane do rodzinnego albumu, jest również zabrania na pamiątkę zapakowanego kosmyka ściętych włosów.

Twój mały skarb na pewno pokocha to miejsce i będzie Ci wdzięczny za każdą wizytę. Sprawdź - za tak niewiele!

Cena12,50 ZŁ 25 zł zamiast 12,50 zł Oszczędzasz 50% Rabatu Kup teraz

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Toruń,Legionów 216c

http://www.zaczarowanenozyczki.pl/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj