69 zł

Wartość: 89 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 22%

Oferta z: Polska Groupon

69 zł: bilet na koncert grupy Lady Pank podczas trasy LP1 w Netto Arenie w Szczecinie

Zniżka zakupów grupowych ze Szczecina

Warunki

  • Jak skorzystać z grouponu? 1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 2. Groupon NIE uprawnia do wejścia na wydarzenie, aby otrzymać bilet, należy wejść na www.grouponbilety.pl i wymienić groupon na bilet, podając kod grouponu. Kupony na płytę nie podlegają wymianie, w przypadku zakupu tej opcji kupon jest biletem wstępu. 3. W trakcie realizacji grouponu możliwy jest wybór miejsca i wydrukowanie biletu uprawniającego do wejścia na wydarzenie. Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie. Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Opis szczegółowy

Oferta

  • Bilet na koncert Lady Pank z trasą koncertową LP1
  • Kiedy i gdzie: 09.12.2018 o godz. 19:00, Netto Arena w Szczecinie

Dostępne kategorie:

  • 69 zł zamiast 89 zł za bilet na sektory C1, C2, C3, C4
  • 69 zł za bilet na płytę ( nie obowiązuje wymiana kuponu na bilet )

Wymień kupon na bilet:

Kliknij aby sprawdzić dostępne miejsca i wymienić kupon na bilet

Lady Pank

Już w grudniu w szczecińskiej Netto Arenie zapowiada się jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych roku 2018. Zespół Lady Pank, po 35 latach od debiutu, wciąż dla wielu fanów plasuje się w czołówce polskiego rocka. Ich pierwsza płyta, określana mianem The Best Of, będzie podstawą nadchodzącego koncertu, czyli takie przeboje jak „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona” czy „Zamki na piasku”. Lista nazwisk artystów, którzy przyjęli zaproszenie do nagrań, jest niewątpliwie imponująca: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki i Wyrostek. Dodatkowy prezent, jaki przygotowała grupa dla swoich fanów, to zagranie trzech piosenek, które nie ukazały się na debiutanckim albumie, ale zyskały sporą popularność: „Tańcz głupia tańcz”, „Mała Lady Punk” i „Minus 10 w Rio” - tę ostatnią wykona Katarzyna Nosowska.

Trasa koncertowa LP1 obejmie kilkadziesiąt miast w kraju i za granicą. Nie zabraknie niespodzianek i momentów zaskoczenia, którymi grupa rzadko rozpieszcza swoich fanów.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj