39 zł

Wartość: 97 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

39 zł zamiast 97 zł (-60%) za bon na interaktywne, koedukacyjne pełne humoru show dla Pań „ Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem?”. Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte! Zapraszamy 21 Czerwca w Szczecinie!

Zniżka zakupów grupowych ze Szczecina

Ważne

 • W oparciu o wiedzę przekazaną osobiście Grzegorzowi przez Johna Gray’a, autora wydanego w ponad 40 krajach bestsellera „Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus” oraz Anne Moir autorki bestsellera „Płeć mózgu” powstała ta zabawna forma przekazywania wiedzy.
 • Przyszedł czas by Kobiety były szczęśliwe, zadowolone i uśmiechnięte!
 • Lejdis, jeśli: - Po raz kolejny wychodzisz z randki i znowu nie wiesz dlaczego nic z tego nie wyszło? - Randka była udana, a on nie dzwoni? - Zastanawiasz się dlaczego „upatrzyłaś” sobie mężczyznę a on nie zwraca na ciebie uwagi? - Jesteś w związku i czujesz że coś w nim szwankuje?
 • Panowie: Pytacie „Co zrobić by Kobieta którą kocham w końcu była zadowolona?” (masz wrażenie że już wszytko zrobiłeś). Odpowiedź jest prosta. One chcą byś to Ty był szczęśliwy, odnosił sukcesy i był głową rodziny. Pozwól by od eksperta dowiedziała się co ma zrobić by Cię uszczęśliwić.
 • Czy zastanawiałaś się kiedyś dlaczego coś co jest oczywiste dla Twojej przyjaciółki, nijak nie da się wytłumaczyć Twojemu mężczyźnie?
 • „Oh, gdyby ktoś mi to wyjaśnił wcześniej?”. „Tego powinno się nauczać w szkole”, „Takie staże powinny być finansowane z ubezpieczenia socjalnego”, „Powinno się robić obowiązkowe kursy tego typu przed zawarciem małżeństwa”, „Znam juz sposób na mojego faceta” tego typu komentarze pojawiają wśród widzów po seansie.
 • Odkryjecie SEKRET, który sprawia, że KAŻDY mężczyzna z przyjemnością będzie zaspokajał Twoje potrzeby i spełniał prośby nawet zanim je wypowiesz. Poznasz KOD by rozszyfrowywać męski język oraz prawdziwe i utajone ich potrzeby.
 • Jak rozmawiać z Chłopem? Jełopem? to interaktywny, pełen humoru seans typu One Man Show będący kontynuacją Zaklinacza Kobiet tym razem TYLKO DLA KOBIET.
 • Grzegorz Kordek w kobiecym stylu, w lekki i dowcipny sposób opowiada o facetach oraz odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące, MĘŻCZYZN.

Warunki

 • Show trwa ok. 2 godziny
 • Ograniczona ilość bonów: 50
 • Spektakl rozpoczyna się o godz. 20.00 Instytut Coachingu i Psychologii Biznesu ORGANIZATOR: www.zaklinaczkobiet.pl tel. 531 40 00 12 MIEJSCE: Dom Kultury Słowianin Korzeniowskiego 2 Szczecin W przypadku pytań odnośnie oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 606 287 724
 • 1 osoba może zakupić dowolną ilość bonów
 • Zakupiony bon a niewykorzystany przepada

Opis szczegółowy

Show został przygotowany przez Grzegorza Kordka - niesamowitą osobowość sceniczną i najwybitniejszego specjalistę ds. komunikacji międzypłciowej. Coach, trener, ekspert komunikacji międzypłciowej, doradca ds. komunikacji w biznesie. Swoje umiejętności i wiedzę doskonalił na szkoleniach u światowej sławy specjalistów i ekspertów: Johna Grey’a autora książki Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus oraz Anne Moir Płeć Mózgu, a także Erica Robbie, Franka Farrelly, czy Anthony Robbins. Spektakle za każdym razem są wypełnione po brzegi!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Instytut Coachingu i Psychologii Biznesu ORGANIZATOR: tel. 531 40 00 12 MIEJSCE: Dom Kultury Słowianin Korzeniowskiego 2 Szczecin

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.